Пошук
..:: Вiдповiдi на запитання користувачiв ::..   Вхід
 Пошук по рубриці "Вiдповiдi на запитання користувачiв" Минимизировать

  

  
 Вiдповiдi на запитання користувачiв



№6210 від 2019-06-12 17:34:12 Когда строился новый многоквартирный дом у него изначально был адрес (условно) вул.Шевченко, д.123 корпус №1. Право собственности было оформлено именно на этот адрес. Но затем ему присвоили почтовый адрес без приставки корпус №1: вул.Шевченко, д.123. Регистрация была произведена в БТИ до 2012г. Причем у части жильцов право собственности оформлено с приставкой корпус №1, а другой части - без. Зависит от того кто и как подавал документы. Вопрос: как можно было бы исправить адрес, и убрать корпус №1 ?

За наявності документа про присвоєння поштової адреси при проведенні технічної інвентаризації технічний паспорт буде виготовлено за відповідною (присвоєною) адресою. Інші питання поза компетенцією Бюро.


№6209 від 2019-06-12 12:08:21 Добрий день! Надайте роз'яснення як вираховується висота підвалу (це висота підвалу від полу підвалу до стелі підвалу?) будинку садибного типу, яка не включається до загальної площі будинку. В інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна, затвердженої наказом від 24.05.2001 № 127, у п. 27 прописано: "під час підрахування загальної площі будинку садибного типу: 2) площа технічних поверхів (технічного підпілля або підвалу заввишки 1,9 м і менше), холодних (неопалюваних) горищ незалежно від висоти, в тому числі технічного горища, до площі будинку не включається".

На думку Бюро мається на увазі висота приміщень підвалу.


№6208 від 2019-06-12 10:38:37 По вопросу №6205. Мы получили от Вас ответ. У меня вопрос сколько дней Вы отвечаете на запрос госрегистратора?

Державним реєстраторам надається доступ до матеріалів постійного зберігання (реєстрових книг) для пошуку необхідної інформації безпосередньо в Бюро у встановленому порядку.

Відповіді на запити надаються протягом трьох робочих днів з моменту отримання запиту


№6207 від 2019-06-11 21:04:42 дайте характеристику дома по адресу дмитрия луценко 16.это общежитие.интересует год постройки? кто строил для кого цель-покeпка квартирного блока

Рекомендуємо ознайомитись з орієнтовний перелік послуг КП КМР «КМ БТІ»


№6205 від 2019-06-11 15:00:55 Здравствуйте, мы получили у Вас "Інформаційну довідку щодо власника квартири" для регистрации прав на квартиру в ЦНАПе. Отдали пакет документов госрегистратору, на что он рассмотрение нашей справки остановил и отправил Вам, в БТИ, запрос о владельце квартиры, хотя оригинал справки о владельце из БТИ мы приложили. Получается госрегистратора отправляет запрос на эту же справку, оригинал, которой мы приложили. На вопрос, через сколько времени будет ответ тз БТИ - получили ответ - БТИ дает ответ на запрос госрегистратора через 30 рабочих дней! Скажите, пожалуйста, чем регламентирован такой срок ответа?

При необхідності БТІ може надати власнику інформацію щодо реєстрації права власності в м.Києві  станом на 31,12,2012 року ЗА КОНКРЕТНОЮ АДРЕСОЮ.
Замовлення оформлюється в кабінетах 35, 37 при наявності громадянського паспорту, копії документу про власність (за наявності)
183,13 грн  - термін виконання 1 місяць
366,26 грн - термін виконання 3 дні

Терміни виконання замовлень затверджені наказом по підприємству


№6204 від 2019-06-07 17:05:40 Какие документы необходимы для получения Свидельства на право собственности на квартиру

Питання поза компетенцією БТІ.


№6203 від 2019-06-06 16:54:25 Как отличить, у меня в гараже погреб или подвал?

Підвальний поверх - поверх з позначкою підлоги приміщень нижче планувальної позначки землі більше ніж на половину висоти приміщень.
Льох - споруда, заглиблена в землю, для цілорічного зберігання продуктів. Може бути розташованим окремо, під житловим будинком або господарською будівлею.
Таким чином, підвал - це рівень, а погреб (льох) - це призначення приміщення, споруди


№6202 від 2019-06-06 02:12:45 Чи робите ви відмітку про проведення технічного обстеження?

Бюро проводить технічне обстеження індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків загальною площею до 300 квадратних метрів включно, а також господарських (присадибних) будівель і споруд загальною площею до 100 квадратних метрів включно  під час їх технічної інвентаризації лише за результатами попереднього (візуального) етапу обстеження з проставленням у технічному паспорті відмітки про проведення технічного обстеження.

Відмітка проставляється у технічному паспорті на схематичному плані земельної ділянки.

Проведення технічного обстеження інших об'єктів зі складанням звіту Бюро не проводить


№6201 від 2019-06-05 22:54:35 Доброго часу доби. Підскажіть, будь-ласка, до якого року право власності на житловий будинок (є технічний паспорт, і земельний план на будівництво господарських споруд) реєструвалося органами БТІ?

БТІ може надати власнику інформацію щодо реєстрації права власності в м.Києві  станом на 31,12,2012 року ЗА КОНКРЕТНОЮ АДРЕСОЮ.


№6200 від 2019-06-05 10:53:25 Доброго дня! Моя дружина є співвласницею квартири та оформлює спадщину на іншу частину квартири. У неї є запит нотаріуса до БТІ щодо надання інформаційної довідки щодо власників квартари. В запиті вказано прохання надати цю довідку пред'явнику запиту. Чи можу я надати до БТІ цей запит та отримати інформаційну довідку, або це може зробити тільки дружина?

Ви можете оформити замовлення за наявності запиту нотаріуса та документа, що посвідчує Вашого особу (напр. громадянський паспорт)


№6198 від 2019-06-04 12:37:38 Добрый день! Подскажите, пожалуйста, купили в Киеве квартиру в 2003 году, есть договор купли-продажи. Понадобился технический паспорт на квартиру, при купли продаже его нам не дали.Можно ли получить дубликат или нужно делать новый?

Виготовити дублікат технічного паспорту не має можливості, оскільки в БТІ відсутні оригінали технічних паспортів. Технічні паспорти в БТІ не зберігаються, після виготовлення вони видаються замовнику.
Ви можете замовити технічну інвентаризацію та отримати новий  технічний паспорт який буде відображати фактичне планування квартири на дату проведення інвентариазації.

Замовлення оформлюється в кабінетах 35, 37

 


№6197 від 2019-06-01 18:47:34 Доброго дня. Необхідно отримати інформаційну довідку про підтвердження права власності та технічний паспорт на квартиру. Власниками квартири являються 2 особи (50/50). Чи необхідна присутість обох власників для отрімання цих документів? Чи достатньо одниеї?

Замовити послуги в Бюро може як кожен співвласник окремо так і обидва разом.


№6196 від 2019-06-01 14:53:07 Добрый день! Можно ли в БТИ сделать регистрацию прав собственности на недвижимое имущество? Или куда обращаться с этим вопросом? Благодарю.

У випадку, якщо право власності на вказаний об'єкт було зареєстровано в Київському БТІ (видано реєстраційне посвідчення чи проставлено штамп) внесення до Реєстру вказане право не потребує.
Якщо право власності не реєструвалось, тоді з метою реєстрації пропонуємо звернутись в кабінет 59 Бюро (з собою мати оригінал свідоцтва, технічний паспорт виготовлений БТІ, громадянський паспорт, ід. код та копії вищевказаних документів)


№6195 від 2019-05-31 15:14:18 Доброго дня. Чи має право БТІ укладати тристоронні Договори. Чи можна посилання на документ? Дякую

БТІ - це юридичні особи, які мають такі саме права як і інші юридичні особи.

Тлумачення законодавства не входить до компетенції КП КМР "КМ БТІ".


№6194 від 2019-05-30 14:58:31 Держреєстратор просить надати ДОВІДКУ про технічні показники об'єкта нерухомого майна,видану інженером з проведення тех. інвентаризації майна КП Київс міськ ради"Київське міське БТІ" (у зв'язку з розбіжністю загальної площі у поданих документах). Як і де можна отримати таку ДОВІДКУ?

Довідка виготовляється за результатами проведеної Бюро технічною інвентаризацією. Замовлення на послугу оформлюється в кабінетах 35, 37


№6193 від 2019-05-29 17:12:07 Доброго дня. Довідка про підтвердження права власності на нерухоме майно в БТІ платна. А як що таку довідку запитує реєстратор відділу реєстрації річних прав вона буде безкоштовна? Як що да, то в який термін вона надається?

Бюро надає послуги на платній основі. Державним реєстраторам надається безоплатний доступ до матеріалів постійного зберігання (реєстрових книг) для пошуку необхідної інформації безпосередньо в Бюро у встановленому порядку.


№6191 від 2019-05-29 12:31:27 Для надання Довідки про тех. стан об'єкта нерухомості потрібно замовляти виїзд інженера? І як довго робиться така довідка?

Бюро виготовляє документи передбачені Інструкцією про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна затвердженої наказом Держбуду України 24.05.2001 №127. Цим документом не передбачено виготовлення Довідки про тех. стан об'єкта нерухомості


№6190 від 2019-05-28 17:06:45 Як оновити технічний паспорт на приватний будинок, яким володіють дві особи на правах спільної часткової власності, і при цьому одна з цих осіб добровільно не дозволяє працівникам БТІ огляд своєї частини будинку?

Технічний паспорт виготовляється за результатами проведення технічної інвентаризації. Для проведення технічної інвентаризації замовнику необхідно забезпечити доступ до всіх приміщень будинку.

Спірні питання вирішуються шляхом переговорів або у судовому порядку


№6189 від 2019-05-28 11:04:53 Добридень! Скажіть, будь ласка, чи може ОСББ отримати технічний паспорт багатоквартирного будинку, введеного в експлуатацію в 2012-2013 роках? Якщо так, то яка процедура отримання (а також які документи для цього потрібні) і яка вартість даної послуги.

У випадку необхідності ОСББ можете замовити в каб. 35 або 37 виготовлення технічного паспорту. Детальніше, дивіться рубрику Помічник користувача - Замовлення послуг в БТІ

Вартість залежить від параметрів параметрів будинку та буде визначена під час оформлення замовлення


№6188 від 2019-05-28 00:27:45 Доброї ночі! Я, громадянка України, бажаю придбати у власність будинок нерезидента. Зв'язок з власником поганий. Питання полягає ось в чому, якщо новозбудований юудинок, пройшов процедуру в БТІ, це можна вважати що він є власником, чи потрібно отримати свідоцтво на право власності? І чи можна це оформити у нотаріуса на підставі технічного плану будинку.? Дякую

Із зазначеного питання зверніться до нотаріуса або державного рестратора


  266

  
Київське БТІ. Офіційний сайт