Пошук
..:: ON-LINE замовлення техпаспорта на квартиру ::..   Вхід

ПІЛОТНА ВЕРСІЯ ON-LINE ПРИЙОМУ ЗАМОВЛЕНЬ ВІД ФІЗИЧНИХ ОСІБ

 

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕНЬ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ

щодо проведення технічної інвентаризації КВАРТИР.

КРОК 1

Для замовлення проведення технічної інвентаризації КВАРТИРИ через Інтернет Вам необхідно надіслати лист на адресу zamov@bti.com.ua в якому потрібно зазначити наступне:

 

Тип замовлення: Замовлення технічного паспорту

I. Прізвище, ім’я, по-батькові замовника (замовником може бути власник квартири або належним чином уповноважена власником особа)

II. Контактний телефон

III. E-mail замовника

IV. Прізвище, ім’я, по-батькові власника квартири

V. Повна адреса об’єкта на який оформлюється замовлення - район міста, вулиця, провулок, тощо та їх найменування, номер будинку, номер квартири

VI. Копія документа, що підтверджує право власності на квартиру (свідоцтво про право власності, договір купівлі-продажу, зміни, дарування, рішення суду, свідоцтво про право на спадщину, тощо)

 

КРОК 2

У відповідь на Ваш лист зателефонує працівник Бюро для уточнення деталей оформлення замовлення (термін виконання замовлення, тощо).

 

КРОК 3

Після телефонної розмови та уточнення всіх деталей буде надіслано на вказаний Вами E-mail квитанцію на оплату послуг, яку необхідно оплатити найближчим часом (бажано через відділення UniCredit Bank (ПАТ "УКРСОЦБАНК")).

 

КРОК 4

Відскановану копію або фотокопію документа про оплату надсилаєте на адресу zamov@bti.com.ua В темі листа вказуєте номер замовлення, який зазначено в квитанції на оплату.

 

КРОК 5

Після отримання копії документа про оплату Вам зателефонує працівник Бюро та погодить дату проведення інвентаризації. Після чого на вказаний Вами E-mail буде надіслано інформацію про дату проведення інвентаризації та термін виконання замовлення.

 

КРОК 6

Замовник в призначений день з 9-00 до 13-00 забезпечує доступ до квартири. Не допускається проведення інвентаризаційних робіт за відсутності замовника в квартирі.

Під час візиту працівника Бюро, до початку проведення інвентаризаційних робіт,  замовник повинен:

1) пред’явити ОРИГІНАЛИ наступних документів:

- громадянський паспорт замовника;

- документ, що підтверджує право власності на квартиру (свідоцтво про право власності, договір купівлі-продажу, міни, дарування, рішення суду, свідоцтво про право на спадщину, тощо);

- довіреність (якщо замовник представляє інтереси власника)

- проектно-дозвільна документація (у разі наявності/необхідності)

2) надати КОПІЇ наступних документів:

- документ, що підтверджує право власності на квартиру (свідоцтво про право власності, договір купівлі-продажу, міни, дарування, рішення суду, свідоцтво про право на спадщину, тощо);

- довіреність (якщо замовник представляє інтереси власника)

- проектно-дозвільна документація (у разі наявності/необхідності)

Кожну сторінку копій документів замовник завіряє наступним написом:

 

«Згідно з оригіналом»

ПІБ              підпис

«___»_________ 20__ р

 

 3) у бланку замовлення на проведення інвентаризації поставити необхідні підписи та записати інформацію щодо місцепроживання власника, серії і номера його громадянського паспорта.

 

КРОК 7

Після настання  строку виконання замовлення замовник з оригіналом квитанції та громадянським паспортом  отримує технічний паспорт в кабінеті 61 (2 поверх) за адресою вул.Трьохсвятительська,4в.

 

ДОДАТКОВІ УМОВИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕНЬ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ

Листи розглядаються протягом робочого часу (з 9.00 до 17.00 з понеділка по четвер, з 9.00 до 16.00 в п’ятницю).  Листи написані в неробочий час (дні) розглядаються у найближчий робочий час.

Розглядаються листи лише щодо замовлень на проведення технічної інвентаризації квартир. Інші листи (заяви, питання, роз'яснення, інформаційні запити, тощо) на цьому сервісі не розглядаються.

На Головній сторінці в рубриці Форми заяв, документів дивіться Приклади оформлення листа для ON-Line замовлення

 

УВАГА.

ЦЕ Є ПІЛОТНА ВЕРСІЯ ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕНЬ НА ПРОВЕДЕННЯ ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ КВАРТИР.

Для пропозицій та зауважень щодо оформлення замовлень послуг ON-LINE на проведення технічної інвентаризації квартир в темі листа зазначати «ЗАУВАЖЕННЯ ТА ПРОПОЗИЦІЇ»  на адресу zamov@bti.com.ua

Київське БТІ. Офіційний сайт