Пошук
..:: ON-LINE замовлення інформаційної довідки ::..   Вхід
     Enter Title Минимизировать

ПІЛОТНА ВЕРСІЯ ON-LINE ПРИЙОМУ ЗАМОВЛЕНЬ ВІД ФІЗИЧНИХ ОСІБ

 

 

 ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕНЬ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ

 

щодо виготовлення довідки про наявність зареєстрованого до 31.12.2012 року

 

права власності на об’єкт нерухомого майна.

 

УВАГА! Розглядаються листи лише щодо замовлень на виготовлення довідок виключно від фізичних осіб - власників об’єктів нерухомого майна. Інші листи (заяви, питання, роз'яснення, тощо) на цьому сервісі не розглядаються.

 

КРОК 1

Для оформлення замовлення через Інтернет Вам необхідно надіслати лист на адресу zamov@bti.com.ua при цьому в темі листа зазначити тип замовлення: «Замовлення на виготовлення інформаційної довідки».

В листі надати наступну інформацію:

I. Відсканована копія або фотокопія сторінки громадянського паспорта з прізвищем, ім’ям та по-батькові власника (для оформлення замовлення інформація про ПІБ власника  береться виключно так як записано в громадянському паспорті)

II. Повна адреса об’єкта на який оформлюється замовлення: район міста, вулиця, провулок, тощо та їх найменування, номер будинку, номер квартири (кімнати – для гуртожитку); для гаражів та машиномісць – номер боксу, машиномісця; для садових будинків також назва садового товариства.

III. Контактний телефон

IV. E-mail замовника

V. Копія документа, що підтверджує право власності (свідоцтво про право власності, договір купівлі-продажу, зміни, дарування, рішення суду, свідоцтво про право на спадщину, тощо)»

 

КРОК 2

У відповідь на Ваш лист зателефонує працівник Бюро для уточнення деталей оформлення замовлення (термін виконання замовлення, тощо).

 

КРОК 3

Після телефонної розмови та уточнення всіх деталей буде надіслано на вказаний Вами E-mail квитанцію на оплату послуг, яку необхідно оплатити найближчим часом (бажано через відділення UniCredit Bank (ПАТ "УКРСОЦБАНК")).

 

КРОК 4

Відскановану копію або фотокопію документа про оплату надсилаєте на адресу zamov@bti.com.ua

В темі листа вказуєте номер замовлення, який зазначено в квитанції на оплату.

 

КРОК 5

На вказаний Вами E-mail буде надіслано інформацію про термін виконання замовлення, дату та місце  (№ кабінету) отримання довідки.

 

КРОК 6

Перед отриманням довідки замовник повинен:

1) пред’явити ОРИГІНАЛ громадянського паспорту;

2) власноруч написати заяву на виготовлення інформаційної довідки, зробити необхідні записи та поставити підписи у відповідних документах щодо виготовлення довідки про наявність зареєстрованого права власності на об’єкт нерухомого майна

 

КРОК 7

Довідка видається замовнику.

 

ДОДАТКОВІ УМОВИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕНЬ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ

Листи розглядаються протягом робочого часу (з 9.00 до 17.00 з понеділка по четвер, з 9.00 до 16.00 в п’ятницю).  Листи написані в неробочий час (дні) розглядаються у найближчий робочий час.

 

УВАГА.

ЦЕ Є ПІЛОТНА ВЕРСІЯ ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕНЬ НА ВИГОТОВЛЕННЯ ДОВІДКИ ПРО НАЯВНІСТЬ ЗАРЕЄСТРОВАНОГО ДО 31.12.2012 РОКУ ПРАВА ВЛАСНОСТІ НА ОБ’ЄКТ НЕРУХОМОГО МАЙНА.

Для пропозицій та зауважень щодо оформлення замовлень послуг ON-LINE на виготовлення довідки про наявність зареєстрованого до 31.12.2012 року права власності на об’єкт нерухомого майна в темі листа зазначати «ЗАУВАЖЕННЯ ТА ПРОПОЗИЦІЇ»  на адресу zamov@bti.com.ua

 


      
Київське БТІ. Офіційний сайт