Пошук
..:: Помічник користувача » Замовлення послуг в БТІ ::..   Вхід

Скориставшись цим помічником Ви маєте можливість отримати всю необхідну інформацію про те, як замовити бажану послугу, скільки вона буде коштувати, які документи потрібні та інші корисні дані.


Про інформаційні послуги:

1. Бюро розпочало надання нових інформаційних послуг:

  • розшукування в сховищах бюро копії правовстановлювального документа який надавався при реєстрації права власності та виготовлення його копії
  • ДОВІДКА щодо переходу права власності на об'єкт нерухомого майна згідно відомостей реєстрових книг станом на 31.12.2012 року. Послуга надається у вигляді довідки, яка містить інформацію про всі переходи права власності на об'єкт нерухомого майна із зазначенням назви документу, дати та органу (установи), який його видавав без зазначення ПІБ (назв) осіб, які набували чи передавали право власності.

2. Бюро надає власнику інформацію щодо реєстрації його права власності в м.Києві станом на 31.12.2012 року ЗА КОНКРЕТНОЮ АДРЕСОЮ. Вартість замовлення на послугу по прийому, виготовленню та видачі ІНФОРМАЦІЙНОЇ ДОВІДКИ складає 183,13 грн. в термін 1 міс. Замовлення послуги проводиться в кабінетах 35 - 37

3. Для оформлення замовлень при собі необхідно мати:

  • паспорт громадянина України;
  • документ, що підтверджує право власності на об'єкт нерухомого майна (за наявності);
  • запит нотаріуса у випадку необхідності

4. Для отримання інформації щодо інших послуг, спочатку оберіть тип Вашого об'єкта нерухомості із списку, а потім оберіть бажану послугу.


1) Оберіть тип Вашого об'єкта нерухомості
2) Оберіть послугу, яку бажаєте замовити
Тарифи
Київське БТІ. Офіційний сайт