Пошук
..:: Вiдповiдi на запитання користувачiв ::..   Вхід
 Пошук по рубриці "Вiдповiдi на запитання користувачiв" Минимизировать

  

  
 Вiдповiдi на запитання користувачiв



№6257 від 2019-07-21 14:42:57 Добрый день. На Вашем официальном сайте появилась информация о предоставлении новых информационных услуг,а именно: - поиск в архивах Бюро копий правоустанавливающих документов, который предоставляется при регистрации права собственности на квартиру и изготовление копий этих документов. Вопрос следующий. Под копией правоустанавливающего документа подразумевается технический паспорт? Есть ли в архивах Бюро копии технических паспортов на квартиры, которые выдавались БТИ в 1999-м году? Заранее спасибо за ответ
Поки що немає відповіді на це питання

№6256 від 2019-07-21 14:31:47 Добрый день! Вопрос такого характера. Можно ли на основании официального документа строительно-технической экспертизы квартиры, проведенной Киевским научно-исследовательским институтом судебных экспертиз ( г. Киев, ул. Смоленская,6) изготовить технический паспорт на квартиру без проведения технической инвентаризации квартиры? Фактически Институт судебных экспертиз провел строительно-техническую экспертизу квартиры после перепланировки с указанием фактических размеров всех жилых помещений и мест общего пользования квартиры. Заранее спасибо за ответ
Поки що немає відповіді на це питання

№6255 від 2019-07-20 18:12:27 Доброго дня. Потрібен техпаспорт. Квартира неприватизована, а отже власників немає. ОС відкритий на людину, яка мешкає за іншою адресою, не проживає і не сплачує рахунки ЖКП майже 10 років. Чи має право інший повнолітній член родини вписаний в ордер (зареєстрований, проживає і сплачує рахунки) згідно із п.2 ст.34, п.3 ст.32 Конституції України, ст. 59,61,64,65 ЖКУ звернутися з заявою в БТІ, отримати техпаспорт, та інші довідки?
Поки що немає відповіді на це питання

№6254 від 2019-07-20 15:03:59 Свідоцтво право на спадщину было оформлено и зарегестрировано у государственного нотариуса в2000году, но в БТИ не дошли и не стоит сзади на свидетельстве штамп БТИ о регистрации, что делать и можно ли теперь зарегистрировать это свидетельство и поставить штамп? Спасибо!
Поки що немає відповіді на це питання

№6253 від 2019-07-18 22:43:49 Яким чином можна замовити обстеження квартири з виготовленням технічного паспорта ?

У випадку необхідності власник (уповноважена особа) можете замовити технічну інвентаризацію та виготовлення технічного паспорту. 
Детальніше, дивіться рубрику Помічник користувача - Замовлення послуг в БТІ - Оберіть тип Вашого об'єкта нерухомості "квартира" - Оберіть послугу, яку бажаєте замовити "технічний паспорт"


№6252 від 2019-07-18 12:13:23 Добрий день. Хочу замовити технічний паспорт на квартиру, а потім зареєструвати її в Реєстрі. Чи працює на даний час онлайн прийом замволень від фізичних осіб? А ще цікавить таке питання: у квартирі відбулася зміна планування. Техпаспорт потрібно виготовляти спочатку на старе планування, внести дані до Реєстру, а потім внести зміни у зв"язку з переплануванням, чи якось інакше?

Ви можете замовити технічну інвентаризацію та отримати новий  технічний паспорт який буде відображати фактичне планування об'єкта нерухомого майна на дату проведення інвентариазації.


№6251 від 2019-07-17 15:36:32 Добрий день. Загублений технычний паспорт на квартиру. Як отримати копію?

Технічні паспорти в БТІ не зберігаються, після виготовлення вони видаються замовнику.
Ви можете замовити технічну інвентаризацію та отримати новий  технічний паспорт який буде відображати фактичне планування об'єкта нерухомого майна на дату проведення інвентариазації.


№6250 від 2019-07-17 14:55:46 Добрый день. Вопрос такого характера, подавал документы на регистрацию прав собственности в административный центр, пришёл ответ от БТИ что нужна справка кооператива от 92-го года. У меня нет этой справки и у главы кооператива тоже нет. Одна копия должна быть у вас так как согласно с этой справкой выдаётся "регістраційне посвідчення" которое у меня есть. Если эта справка есть у вас, зачем мне нужно её предоставлять? А если и нужно, как мне получить её от вас?

У відповідь на Ваше питання повідомляємо наступне.

При наданні відповідей на запити державних реєстраторів та/або власників об’єктів нерухомого майна про підтвердження реєстрації права власності Комунальне підприємство Київської міської ради “Київське міське бюро технічної інвентаризації” не вказує, що заявникам необхідно надати якийсь правовстановлювальний документ.

Просимо вказати реквізити інформаційної довідки/листа, в якій Комунальне підприємство Київської міської ради “Київське міське бюро технічної інвентаризації” вимагало надати до Комунального підприємства Київської міської ради “Київське міське бюро технічної інвентаризації” довідку кооперативу від 1992 року.

Одночасно доводимо до Вашого відому, що Комунальне підприємство Київської міської ради “Київське міське бюро технічної інвентаризації” не виготовляє/надає довідки ГБК/ЖБК від 1992 року.


№6249 від 2019-07-17 08:54:49 Доброго дня! В технічному паспорті допущена помилка, а саме: опис в технічній характеристиці не відповідає плану. Підкажіть, будь ласка, до кого можна звернутися зі скаргою та виправити помилки.

Для розгляду Вашого питання пропонуємо звернутись в каб №9.


№6248 від 2019-07-16 14:45:12 Добрий день! Потрібно оформити довідку про відсутність зареєстрованих будівель на земельній ділянці, для оформлення договору дарування.що для цього треба, чи потрібна присутність власника, чи можуть діти самостійно замовити?

При необхідності БТІ може надати власнику інформацію щодо реєстрації права власності в м.Києві  станом на 31,12,2012 року ЗА КОНКРЕТНОЮ АДРЕСОЮ.
Замовлення оформлюється в кабінеті 35,37. 

Також БТІ може провести обстеження земельної ділянки та виготовити довідку щодо наявності (відсутності) будівель на цій земельній ділянці. Замовлення також оформлюється в каб 35,37,

Замовником технічної інвентаризації може бути: власник об’єкта нерухомого майна (у тому числі земельної ділянки), об’єкта незавершеного будівництва; замовник будівництва;особа, яка має право на спадщину (за запитом нотаріуса); особа, яка має інші речові права на об’єкт нерухомого майна, у тому числі на земельну ділянку, на якій розташовано такий об’єкт; орган, уповноважений управляти майном (у тому числі житлово-будівельні, дачні та гаражні кооперативи, садові товариства);


№6247 від 2019-07-15 16:02:14 Доброго дня. відповдіно до свідоцтва про право на спадщину 1989 року Я є власницею 1/50 частин домоволодіння (спільна часткова власність). Хочу виділити дане майно в натурі в судовому порядку. Як я можу дізнатися про інших співвласників даного домоволодіння, адже вони мають бути відповідачами у справі? Чи видає БТІ довідку одному із співвласників про зареєстроване право власності на інших співвласників?

Ви можете замовити виготовлення Інформаційної довідки. Замовлення оформлюється в кабінетах 35, 37.


№6245 від 2019-07-15 13:58:50 Работает ли пилотная версия - онлайн версия заказа информационной справки для физ.лица, и в какие сроки она предоставляется? Спасибо.

Так працює. Детально дивіться в рубриці ON-LINE замовлення інформаційної довідки.

Термін виконання 3 дні та 1 місяць


№6244 від 2019-07-12 22:28:53 Доброго вечера! 10.07.18р.помер мій двоюрідний брат. Квартиру заповідав мені. У серпні 2018р., мені видали витяг про право на спадщину. Який податок я маю сплатити за законом? Нв скільки впливають податки на вартість майна. яке я отримала по заповіту ? Дякую.

Питання поза компетенцією БТІ. Із зазначеного питання пропонуємо звернутись до  ДФС.


№6243 від 2019-07-12 21:57:00 Нужно ли вносить изменения о собственнике в техпаспорт,после покупки квартиры?

На сьогодні форма технічного паспорта не передбачає зазначати власника. Зазначається замовник.
При необхідності Ви можете замовити проведення технічної інвентаризації з виготовленням нового технічного паспорта.


№6242 від 2019-07-12 02:29:13 планую придбати квартиру, там є незначні перепланування чи можу я не будучи власником напередодні купівлі квартири перевірити в БТІ чи все узаконено, можливо замовити виїзд експерта, щодо планування квартири і так само цікавить щодо прав власності, щоб перевірити напряму через БТІ, бо ріелторам не вірю дякую

Замовником технічної інвентапризації може бути власник або уповноважена ним особа.

Ви можете замовити довідку щодо переходу права власності на об'єкт нерухомого майна згідно відомостей реєстрових книг станом на 31.12.2012 року. Послуга надається у вигляді довідки, яка містить інформацію про всі переходи права власності на об'єкт нерухомого майна із зазначенням назви документу, дати та органу (установи), який його видавав без зазначення ПІБ (назв) осіб, які набували чи передавали право власності.

Інформацію щодо реєстрації права власності в м.Києві  станом на 31,12,2012 року ЗА КОНКРЕТНОЮ АДРЕСОЮ БТІ надає власнику нерухомого майна.


№6241 від 2019-07-11 21:47:14 хочу отримати довідку про неучасть в приватизаціїї звертався в ЦНАП Подільского рн відповіли що відомості в них відсутні, порадили звернутись до Вас.

Довідку про неучасть в приватизаціїї Бюро не видає. Ви можете замовити інформацію про відсутність майна на праві власності за конкретною адресою.


№6240 від 2019-07-10 13:40:24 Добрый день, подскажите пожалуйста, а БТИ одно или в каждом районе свой? Конкретно интересует днепровский района. Спасибо

Комунальне підприємство Київської міської ради "Київське міське бюро технічної інвентаризації" одне в місті Києві. Знаходиться на Трьохсвятительській,4в. Філіалів немає


№6239 від 2019-07-09 16:59:07 Я поміняла паспорт на ID. Чи потрібно мені переоформлювати право власності або вносити зміни в якісь документи на право власності?

Питання поза компетенцією Бюро. На думку Бюро відсутні правові підстави для внесення подібних змін.


№6238 від 2019-07-09 16:05:02 Доброго дня!Скажіть будь ласка, мені та моєму чоловікові потрібна довідка, що з 2001 по 2011 рік ні на мені, ні на моєму чоловікові нерухомого майна не зареєстрованно. І скільки така довідка коштує? Дякую.

Бюро не надає таких довідок. При необхідності БТІ може надати власнику інформацію щодо реєстрації права власності в м.Києві  станом на 31,12,2012 року ЗА КОНКРЕТНОЮ АДРЕСОЮ.


№6236 від 2019-07-09 13:08:12 доброго дня як отримати копию техничного паспорту на будинок проспект Тичини 2

Зверніться до управителя будинку. При необхідності він може замовити виготовлення технічного паспорта


  268

  
Київське БТІ. Офіційний сайт