Пошук
..:: Вiдповiдi на запитання користувачiв ::..   Вхід
 Пошук по рубриці "Вiдповiдi на запитання користувачiв" Минимизировать

  

  
 Вiдповiдi на запитання користувачiв



№6900 від 2020-11-24 20:13:26 Скільки повинна коштувати видача дубліката загубленого техпаспорту на будинок, та за який час? З чого складається ця сума?
Поки що немає відповіді на це питання

№6899 від 2020-11-24 19:56:46 Здравствуйте!Собираюсь увеличивать площадь санузла за счет коридора ведущего в кухню и сносить перегородку гипсокартонную,которая разделяет кухню и коридор, также хочу стены ванной и туалета с 5 см ширины сделать 10 см ( вытянуть стены из газобетона на том же месте где они и были, просто изменяется размер кухни ванны и туалета на 2,5 см равномерно ),стены не являются несущими,но возник вопрос по поводу того, как это правильно узаконить, да и нужно ли это в таком случае? Было много разной информации и соответственно возникло немало вопросов по поводу: - можно ли данные действия вообще считать перепланировкой? - неоходимо ли вносить изменения в тех паспорт квартиры?, если однажды я решусь ее (квартиру) продавать или мои дети будут вступать в права наследства. Заранее благодарю за ответ.
Поки що немає відповіді на це питання

№6898 від 2020-11-24 10:22:15 Доброго дня. Чи може не власник квартири (лише зареєстрований у ній) подати ON-LINE замовлення та отримати інформаційну довідку про власника (за ким зареєстроване мойно) без доручення власника?
Поки що немає відповіді на це питання

№6897 від 2020-11-23 17:43:57 Добрий день. Підскажіть буль ласка як отмати копію сертифікату Техніка з інвентаризації нерухомого майна сертифікат № АЕ 001499 Мойсеєва Людмила Михайлівна. Необхідня для надання до банку в підтвердження ким був виготовлений технічний паспорт

Запитувану вами інформацію банк може отримати відповідно до :

"ЗАКОН УКРАЇНИ Про регулювання містобудівної діяльності

Стаття 22--2. Реєстр будівельної діяльності

1. Реєстр будівельної діяльності є компонентом електронної системи, який забезпечує створення, збирання, накопичення, обробку, захист, облік такої інформації:

4) інформації про професійну атестацію виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури, енергоаудиторів та фахівців з обстеження інженерних систем; "

Чинним законодавством не передбачено надавати копії сертифікатів замовнику.


№6896 від 2020-11-20 12:41:18 По адресу :Киев ,бульвар академика Вернадского д.67 с квартиры 93 пробили дверь на улицу в несущей стене без разрешения соседей , хотя эта квартира является частью коммунальной квартиры состоящей из квартир 88 по 94.Представитель квартиры 93 заявляет ,что он делает все согласованно с БТИ и хочет там сделать офисное помещение.Я как совладелец 11/200 против этой перестройки и согласия на отдельный вход и перевод данной квартиры на другую форму недвижемости не давал.Помогите остановить данное беззаконие и востановить стену.И дайте правовую оценку действий квартиры 93

Питання поза компетенцією БТІ. 

Бюро не надає таких погоджень.


№6895 від 2020-11-20 11:08:51 Доброго дня! Ми замовляли інформаційну довідку ще 09.09.2020р. Хотіла б дізнатися чи є у цієї довідки строк придатності, якщо є то який? Ми її не забирали ще, чи є можливість забрати, якщо вона звісно дійсна. (замовлення №27383)

Бюро не встановлює термін дії такої довідки, а інформація в ній  зазначається станом на 31.12.2012 року. Всі  замовлені довідки виготовлялися вчасно. Ті замовники які не змогли отримати замовлені документи можуть їх отримати в будь-який робочий день Бюро.


№6893 від 2020-11-19 08:17:13 Доброго ранку! Чи можливе біля сходів на мансарду встановлення котла?

Питання поза компетенцією бюро......


№6892 від 2020-11-17 23:58:14 Підкажіть будь ласка, для приватизації квартири , замовила лист у керуючої компанії подільського району для виготовлення технічного паспорту квартири, дата видачі 17.07.20 він ще дійсний для виготовлення технічного паспорту в БТІ? Дякую за відповідь.

Так, дійсний


№6890 від 2020-11-17 20:53:37 В мене корпоративна квартира виплачена.Хочу зробити дог дарування,звернулись до нотаріуса для оформлення,і виявилось що немає ДОВІДКИ з кооперативу(що пай виплачений і я є власником квартити та учасником кооперативу) без цієї Довідки я не можу нічого робити з квартирою.У сусідів я подивився, що ця довілка підшита в папку разом з техпаспортом(дивився у декількох сусідів) -у мене ж цієї довідки немає.Техпаспорт отримував в 1994р Як нам сказал и що могли по неуважності підшити в АРХІВ БТІ дві довідки(мій екземпляр та екземпляр БТІ). Підкажвть будь ласка як мені отримати СВІЙ ЕКЗЕМПЛЯР Довідки. Дуже чекаю на вашу відповідь Дякую

Якщо право власності реєструвалось на підставі довідки тоді до довідки було долучене реєстраційне поссвідчення.

Ці документи в 1994 році могли бути підшиті до технічного паспорта або видані заявнику окремо.

При необхідності БТІ може надати власнику інформацію щодо наявності реєстрації права власності в м.Києві станом на 31,12,2012 року ЗА КОНКРЕТНОЮ АДРЕСОЮ.

Також власник (співвласник) замовити розшукування в сховищах Бюро копії правовстановлювального документа який надавався при реєстрації права власності та виготовлення його копії

Замовлення оформлюється в кабінетах 35, 37 при наявності документа що посвідчує особу (громадянського паспорту), копії документу про власність (за наявності)


№6889 від 2020-11-17 17:08:52 Доброго дня! На вимогу державного реєстратора прав на нерухоме майно, яким чином я можу отримати довідку про присвоєння об’єкту нерухомого майна адреси? Дякую.

Питання поза компетенцією Бюро.

У випадку необхідності Ви можете надати запит до Загального відділу бюро для отримання інформації з інвентаризаційної справи.

Кваліфіковані працівники бюро проведуть вишукування запитуваної інформації з інвентарзаційної  справи.
Послуги які надає бюро проводяться на платній основі.


№6888 від 2020-11-17 14:38:32 Доброго дня. У вересні 2012 р. я оформила Договір дарування частки квартири, а у Витягу про державну реєстрацію прав записано - підстава виникнення права власності - договір купівлі-продажу. Тепер я не можу внести дані у Реєстр майнових прав. Прошу дати роз'яснення яким чином внести правку у Витяг, виданий БТІ м. Києва. Дякую за розуміння.

Для розгляду Вашого питання зверніться із відповідною заявою до загального відділу Бюро кабінет 32


№6887 від 2020-11-17 12:10:26 Вітаю! Чи можна у вас отримати довідку про внесення до реєстру права власності на будинок у Глевасі, Васильківсього району, Київської області, якщо цей будинок було оформлено за договором купівлі продажу на Київській універсальній біржі у 1997 році.

Бюро не надає таких послуг. Зверніться до нотаріуса або самостійно замовте інформаційну довідку із Реєстру (он-лайн)


№6886 від 2020-11-16 22:54:15 Як замовити копію технічного паспорта на квартиру

Виготовити дублікат (копію) технічного паспорту не має можливості, оскільки в БТІ відсутні оригінали технічних паспортів. Технічні паспорти в БТІ не зберігаються, після виготовлення вони видаються замовнику. Власник може замовити технічну інвентаризацію та отримати новий  технічний паспорт який буде відображати фактичне планування об'єкта на дату проведення інвентариазації.
Замовлення оформлюється в кабінетах 35, 37 при наявності документа що посвідчує особу (громадянського паспорту),  документу про власність .

Для оформлення замовлення не обов'язково відвідувати Бюро. Ви можете скористатися сервісом ON-LINE замовлення техпаспорта на квартиру .


№6885 від 2020-11-15 22:54:14 Доброго дня. Яким чином можливо отримати дублікат втраченого договору купівлі- продажу квартири від 1998 року? Реєстрація договору відбувалася в БТІ

Дублікат документа видає орган який видав його оригінал.

При необхідності БТІ може надати власнику інформацію щодо реєстрації права власності в м.Києві станом на 31,12,2012 року ЗА КОНКРЕТНОЮ АДРЕСОЮ.

Також власник (співвласник) замовити розшукування в сховищах Бюро копії правовстановлювального документа який надавався при реєстрації права власності та виготовлення його копії

Замовлення оформлюється в кабінетах 35, 37 при наявності документа що посвідчує особу (громадянського паспорту), копії документу про власність (за наявності)

Пропонуємо скористатися сервісом ON-LINE замовлення техпаспорта на квартиру та ON-LINE замовлення інформаційної довідки


№6884 від 2020-11-12 22:24:00 Доброго вечора ! Моє питання №6883 від 2020-11-11 21:51:28 було не правильно тлумачено, потрібна не копія тех.паспорта квартири а викопіровка квартири з поетажного плану дома.З повагою.

Інструкцією про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна затвердженої наказом Держбуду України 24.05.2001 №127 не передбачено надання замовникам таких послуг, передбачено виготовлення технічного паспорту який містить поверховий план за результатами проведення технічної інвентаризації.

З переліком послуг КП КМР «КМ БТІ» можете ознайомитись в рубриці Помічник користувача - Вартість послуг - Орієнтовний перелік вартості найпоширеніших послуг КП КМР «КМ БТІ» 2020р


№6883 від 2020-11-11 21:51:28 Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, в какой кабинет БТИ и с каким пакетом документов необходимо обратится, чтобы заказать технический план квартиры (выкопировка из поэтажного плана дома)

Виготовити дублікат (копію) технічного паспорту не має можливості, оскільки в БТІ відсутні оригінали технічних паспортів. Технічні паспорти в БТІ не зберігаються, після виготовлення вони видаються замовнику. Власник може замовити технічну інвентаризацію та отримати новий  технічний паспорт який буде відображати фактичне планування об'єкта на дату проведення інвентариазації.
Замовлення оформлюється в кабінетах 35, 37 при наявності документа що посвідчує особу (громадянського паспорту),  документу про власність .

Для оформлення замовлення не обов'язково відвідувати Бюро. Ви можете скористатися сервісом ON-LINE замовлення техпаспорта на квартиру .


№6882 від 2020-11-11 20:14:07 Здравствуйте,план на дом был сделан в 2008 году под номером.в этом году узнали,что под таким же номером есть еще один дом на этой же улице.обратились,чтоб переделали бумаги и добавили букву,сказали полностью надо переделывать план на дом.подскажите,можно как-то без переделывания плана решить эти вопросы,денег таких нет?

Технічну інвентаризацію об'єктів нерухомого майна здійснюють за ініціативою замовника або його довіреної особи на підставі оформленого договору із суб'єктом господарювання.

Строк виконання робіт, розмір та порядок оплати робіт із технічної інвентаризації визначаються у договорі за домовленістю сторін.


№6881 від 2020-11-11 08:45:30 Доброго дня!Підкажіть будь ласка як мені замовити копію ордера на кооперативну квартиру 1972 року будівництва взамін втраченого. Дякую

Питання поза компетенцією БТІ.


№6880 від 2020-11-10 17:55:19 Добрий вечір. Якщо об"єкт нерухомості має кількох власників, і декого з них немає вдома, то чи можна буде отримати Техпаспорт на свою частину, адже інші частини квартири залишаться необслідуваними інспектором БТІ?

Форма технічного паспорту на частину квартири не передбачена нормативними и документами.

Технічний паспорт на всю квартиру.


№6879 від 2020-11-09 09:21:23 Доброго дня. Я військовослужбовець. Прописаний при в/ч. Для оформлення житлової справи мені потрібна довідка про те, що в м. Києві за мною і членами моєї родини нерухомого майна не зареєстровано.

Щодо виготовлення довідки про  відсутність реєстрації права власності на об'єкт нерухомого майна за конкретною адресою до 31.12.2012 року скористуйтесь сервісом

Довідка про відсутність реєстрації ON-Line

або оформити замовлення відвідавши Бюро

Замовлення оформлюється в кабінеті 32
ГРАФІК ПРИЙОМУ ТА ВИДАЧІ ЗАМОВЛЕНЬ
Понеділок - Четвер з 9.00 год – до 17.00 год
П'ятниця з 9.00 год – до 16.00 год


  297

  
Київське БТІ. Офіційний сайт