Вiдповiдi на запитання користувачiв

          В цій рубриці не надаються відповіді на інформаційні запити.

          Рубрика надає роз'яснення лише щодо порядку прийому та видачі замовлень.

  Категорія

  №8139 від 21 липня

  Доброго дня, отримувала в БТИ довідку роз'яснення, віддала нотаріусу,та отримала право на власність, підкажіть будь ласка чи зберігається в БТІ копії? Потрібна така сама довідка, але вже для продажу

  Добрий день. Питання не зрозуміле. Про яку саме довідку йдеться? Для виготовлення копії необхідно мати оригінал. Оригінали довідок видаються замовникам і в Бюро не зберігаються. При необхідності замовляється виготовлення нового документа (довідки). Пропонуємо звернутись до нотаріуса та з'ясувати які саме документи вам необхідно надати.

  №8136 від 17 липня

  чи може юридична особа звернутися до БТІ з онлайн -заявкою про видачу інформаційної довідки на об`єкти, що придбані у 2006 та 2007р. На сайті інформація, що таким чином можуть звертатися фізичні особи.

  Добрий день. Наразі послуга з он-лайн оформлення замовлення реалізована для фіз. осіб. 

  №8135 від 17 липня

  Чи підлягає державній реєстрації в БТІ багатоквартирний будинок комунальної власності забудови до 01.01.2013р.?

  Добрий день. Питання державної реєстрації права власності на сьогодні поза компетенцією БТІ.

  №8134 від 17 липня

  Втратила технічний паспорт на квартиру. Що робити?

  Добрий день. У випадку необхідності  власник може замовити технічну інвентаризацію та отримати технічний паспорт, який буде відображати фактичне планування об'єкта нерухомого майна . Під час проведення технічної інвентаризації обов'язково  буде внесено відомості до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.  Замовлення оформлюється в кабінетах 35, 37 у встановленому порядку.

  ГРАФІК ПРИЙОМУ ТА ВИДАЧІ ЗАМОВЛЕНЬ
  Понеділок - Четвер з 9.00 год – до 17.00 год
  П'ятниця з 9.00 год – до 16.00 год

   Для оформлення замовлення не обов`язково відвідувати Бюро. 

  Пропонуємо скористатися сервісом ON-LINE замовлення техпаспорта 

  №8133 від 16 липня

  Добрий день! Підкажіть будьте ласкаві, чи потрібно отримувати дозвіл на демонтаж ненесучої внутрішньої стіни в квартирі. Чи вже після перепланування замовляти послугу БТІ виготовлення нового технічного паспорту? Дякую!

  Добрий день . Є перелік будівельних робіт на які не вимагається дозвіл.

  Питання необхідності отримання дозвільних документів поза компетенцією Бюро тому консультацій з цих питань ми не надаємо.

  У випадку необхідності  власник може замовити технічну інвентаризацію та отримати технічний паспорт, який буде відображати фактичне планування об'єкта нерухомого майна (не залежно від того чи зроблено воно з дозволу чи без). Під час проведення технічної інвентаризації обов'язково  буде внесено відомості до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.  Замовлення оформлюється в кабінетах 35, 37 у встановленому порядку.

  №8132 від 16 липня

  Доброго дня. Запитання - чи можуть в БТІ прийняти запит від нотаріуса на виготовлення довідки про власників квартири, від мого знайомого, якщо він прийде з паспортом? Я зараз за кордоном. А отримаю я довідку сама, коли приїду до Києва. Ваша відповідь була- В запиті обов'язково має бути зазначено особу кому нотаріус доручає отримати таку довідку. Довідку зможе отримати лише та особа яка її замовляла. Якщо цієї людини, що замовляла, не буде в Києві в той час, як довідка буде готова, чи зможу я, як власниця цієї нерухомості, отримати цю довідку? Якщо прийду з усіма документами, підтверджуючими право власності?

  Добрий день. Якщо оформляти по запиту нотаріуса то фактично замовником довідки є нотаріус.  Таку довідку зможе оформити /отримати лише особа яка вказана в запиті або безпосередньо сам нотаріус.

  Якщо Ви власниця нерухомості , то Ви можете оформити замовлення онлайн ( перебуваючи за кордоном без відвідування Бюро) . А отримати цю довідку Ви зможете коли приїдете в Київ 

  Пропонуємо скористатися сервісом  ON-LINE замовлення інформаційної довідки

  (По запиту нотаріуса теж онлайн можна оформити але при отриманні обов'язково необхідно надати оригінал запиту)

   

  №8131 від 12 липня

  В документі на право спадщини вказано, що надалі необхідно зареєструвати в БТІ. Які документи для цього потрібно чи можна оформити онлайн?

  Добрий день. На сьогодні питання реєстрації права власності поза компетенцією БТІ. Пропонуємо звертатись до державного реєстратора (ЦНАП) або до будь якого нотаріуса.

  №8130 від 12 липня

  Доброго дня. Запитання - чи можуть в БТІ прийняти запит від нотаріуса на виготовлення довідки про власників квартири, від мого знайомого, якщо він прийде з паспортом? Я зараз за кордоном. А отримаю я довідку сама, коли приїду до Києва.

  Дорого дня . 

  Для оформлення замовлення не обов`язково відвідувати Бюро. Ви може скористатися сервісом  ON-LINE замовлення інформаційної довідки.

  Якщо Ви власник (співвласник) ви можете замовити довідку і без запиту. Якщо Ви не власник тоді лише із запитом нотаріуса. В запиті обов'язково має бути зазначено особу кому нотаріус доручає отримати таку довідку. Довідку зможе  отримати лише та особа яка її замовляла.

  №8129 від 11 липня

  Скажіть, як замовити довідку про розрахунок ідеальних часток нерухомості?

  Добрий день. Для надання відповіді не достатньо інформації. Розрахунок часток проводиться після проведення технічної інвентаризації. Наразі Бюро не по всім типам об'єктів надає послугу з розрахунку часток ( по садибним , садовим та дачним будинкам тимчасово не надаються). 

  №8128 від 10 липня

  Виготовити тех.паспорт квартири , в Києві, в електронному виді , зареєструвати в державному реєстрі. 097-065-**-**

  Бюро може провести у встановленому порядку  технічну інвентаризацію із виготовленням технічного паспорту та внесенням необхідних відомостей до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

  Замовлення оформлюється в кабінетах 35, 37 у встановленому порядку.

  Пропонуємо ознайомитись із рубрикою Замовлення послуг

  ГРАФІК ПРИЙОМУ ТА ВИДАЧІ ЗАМОВЛЕНЬ
  Понеділок - Четвер з 9.00 год – до 17.00 год
  П'ятниця з 9.00 год – до 16.00 год

   Для оформлення замовлення не обов`язково відвідувати Бюро. 

  Пропонуємо скористатися сервісом ON-LINE замовлення техпаспорта