Вiдповiдi на запитання користувачiв

          В цій рубриці не надаються відповіді на інформаційні запити.

          Рубрика надає роз'яснення лише щодо порядку прийому та видачі замовлень.

  Категорія

  №8081 від 29 травня

  Добрий день. Я є васником квартири. Договір куплі-продажу 2001 рік. Маю паперовий технічний паспорт. Хочу зарєструвати квартиру в реєстрі нерухомого майна. Підскажіть що для цього мені потрібно зробити? В інтеренті багато протиречивої інформації. Підскажіть які довідки мені потрібно у вас замовити і хто вносить до реєстру. Зробити хочу он-лайн та по дорученні на дружину.

  Добрий день. 

  Ви можете замовити виготовлення інформаційної довідки та технічного паспорта із внесенням відомостей до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

  З цими документами Ви вподальшому звертеєтесь до державного реєстратора або нотаріуса для внесення відомостей в Реєстр речових прав.

  Для оформлення замовленнь не обов`язково відвідувати Бюро. Пропонуємо скористатися сервісами ON-LINE замовлення техпаспорта та ON-LINE замовлення інформаційної довідки

  №8080 від 28 травня

  Чи може один співвласник отримати довідку БТІ на всіх 6тьох власників? чи потрібна йому довіреність при отриманні?

  Добрий день. 

  Замовлення може оформити один із власників (співвласник). Отримати довідку може замовник цієї довідки без довіреності.

  №8079 від 27 травня

  Добрий день! Підкажіть , як отримати документ БТІ?

  Добрий день! Питання не зрозуміле. Яку послугу Ви бажаєте отримати?

  Пропонуємо ознайомитись з рубрикою Орієнтовний перелік найпоширеніших послуг КП КМР «КМ БТІ» 

  №8078 від 27 травня

  Я хочу внести в Дію інформацію про нерухоміть, придбану в 2002 році. Як це зhобити?

  Добрий день. Питання поза компетенцією Бюро. Зверніться до адміністратора Дії.

  Бюро може надати власнику інформацію щодо реєстрації права власності в м.Києві  станом на 31,12,2012 року ЗА КОНКРЕТНОЮ АДРЕСОЮ.

  Замовлення оформлюється в кабінетах 35, 37 у встановленому порядку.

  Пропонуємо ознайомитись із рубрикою Замовлення послуг

  ГРАФІК ПРИЙОМУ ТА ВИДАЧІ ЗАМОВЛЕНЬ
  Понеділок - Четвер з 9.00 год – до 17.00 год
  П'ятниця з 9.00 год – до 16.00 год

  Для оформлення замовлення не обов`язково відвідувати Бюро. Власник може скористатися сервісом  ON-LINE замовлення інформаційної довідки

   

  №8075 від 27 травня

  Держреєстратором при БТІ було прийняте рішення про державну реєстрацію прав на нерухомість. Хто на цей час має бути відповідачем по вимогах про скасування державної реєстрації, з врахуванням того, що БТІ вже позбавлені права на здійснення державної реєстрації?

  Добрий день. В рубриці “Вiдповiдi на запитання користувачiв” надаються роз'яснення лише щодо порядку прийому та видачі замовлень.

  Пропонуємо звернутись за правовою допомогою до юриста (адвоката).

  №8073 від 26 травня

  Після смерті власника переоформлюю квартиру на себе. Що мені поьрібно від ДПІ?

  Добрий день. Питання поза компетенцією БТІ

  З метою отримання переліку необхідних документів для оформлення спадщинии пропонуємо звернуб\тись до нотаріуса у якого будете відкивати спадкову справу.

  Також пропонуємо ознайомитись з рубрикою Орієнтовний перелік найпоширеніших послуг КП КМР «КМ БТІ» 

  №8072 від 24 травня

  Договір дарування та технічний паспорт виготовлені у 2010 році. Як отримати свідотсво права власності на житло? Чи є необхідність виготовлення нового технічного паспорту? Як внести інформацію до єдиного реєстру? З повагою!

  Доброго дня. Зверніться до нотаріуса або державного реєстратора (ЦНАП).

  У випадку необхідності  власник може замовити технічну інвентаризацію та отримати технічний паспорт, який буде відображати фактичне планування об'єкта нерухомого майна. Під час проведення технічної інвентаризації обов'язково  буде внесено відомості до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.  Замовлення оформлюється в кабінетах 35, 37 у встановленому порядку

  Також, Бюро може надати власнику інформацію щодо реєстрації права власності в м.Києві  станом на 31,12,2012 року ЗА КОНКРЕТНОЮ АДРЕСОЮ.

  Замовлення оформлюється в кабінетах 35, 37 у встановленому порядку.

  Пропонуємо ознайомитись із рубрикою Замовлення послуг

  ГРАФІК ПРИЙОМУ ТА ВИДАЧІ ЗАМОВЛЕНЬ
  Понеділок - Четвер з 9.00 год – до 17.00 год
  П'ятниця з 9.00 год – до 16.00 год

  Пропонуємо скористатися сервісом ON-LINE замовлення техпаспорта та ON-LINE замовлення інформаційної довідки

  №8071 від 23 травня

  Мне сказали получить правоустанавливающие документы на собственность жилья для регистрации проживания в нём. Но я не нахожу у вас такой услуги? К тому же надо бы внести эту информацию в государственный реестр для получения возможной компенсации от бомбардировок.

  Добрий день. Питання поза компетенцією Бюро. За консультацією пропонуємо звернутись до Центру надання адміністративних послуг.

  №8070 від 21 травня

  Добрий день Підкажіть будь ласка, в який строк бті повинно надати інформаційну довідку щодо майна для внесення в реєстр відомостей щодо права власності на запит цнап

  Добрий день. 

  Під час розгляду звернень громадян щодо реєстрації права власності на об’єкт нерухомого майна, розташованого в м. Києві, яке виникло до 2013 року інформацію про реєстрацію таких прав Бюро надає державним реєстраторам Департаменту державної реєстрації КМДА в електронній формі  в термін не пізніше трьох робочих днів з дня отримання відповідного запиту

  №8069 від 21 травня

  Доброго дня! Було втрачено тех.паспорт на квартиру, але є свідоцтво про приватизацію. Як можливо отримати новий тех.паспорт або його копію? Які для цього необхідні документи і чи може це зробити співвласник квартири?(чи тільки власник?) Заздалегідь вдячна за відповідь

  Добрий день. Виготовити копію технічного паспорту не має можливості, оскільки в БТІ відсутні оригінали технічних паспортів. Технічні паспорти в БТІ не зберігаються, після виготовлення вони видаються замовнику.

  Бюро може провести у встановленому порядку  технічну інвентаризацію із виготовленням технічного паспорту та внесенням необхідних відомостей до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

  Замовлення оформлюється в кабінетах 35, 37 або Ви можете скористатися сервісом ON-LINE замовлення техпаспорта

  Замовити послугу може кожен співвласник зазначений правовстановлюючому документі.