Вiдповiдi на запитання користувачiв

          В цій рубриці не надаються відповіді на інформаційні запити.

          Рубрика надає роз'яснення лише щодо порядку прийому та видачі замовлень.

  Категорія

  №8105 від 17 червня

  Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, в мене відкрита спадкова справа ще 2018 році, документи для БТІ також цим роком видані. Можу я оформити технічний паспорт і інші документи?

  Поки що немає відповіді на це питання

  №8102 від 14 червня

  Доброго дня! Отримали будівельний паспорт. При будівництві вирішили зробити інше планування ніж зазначено в будпаспорті( площа та сама до 100 м2), змінена кількість кімнат і сходи на мансарду в приміщенні( а по будівельному паспорті на вулиці).Чи понесе це якісь наслідки при отриманні техпаспорта?

  Доброго дня. 

  Рубрика надає роз'яснення лише щодо порядку прийому та видачі замовлень.

  Технічний паспорт буде відображати фактичне планування об'єкта нерухомого майна незалежно від того як воно було передбачено в будівельному паспорті. 

  №8101 від 12 червня

  Доброго дня. Маю квартиру в місті Києві, куплену 1995 року. Коли зробила витяг з реєстру нерухомого майна, то вона на мені не відображається, тобто її немає в реєстрі. Скажіть будь-ласка порядок моїх дій. Як зробити так, щоб інформація по моїй власності відображалась в реєстрі. Дякую за відповідь

  Доброго дня. 

  В Бюро Ви можете замовити виготовлення інформаційної довідки та технічного паспорта із внесенням відомостей до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

  З цими документами Ви вподальшому звертеєтесь до державного реєстратора або нотаріуса для внесення відомостей в Реєстр речових прав.

  Для оформлення замовленнь не обов`язково відвідувати Бюро. Пропонуємо скористатися сервісами ON-LINE замовлення техпаспорта та ON-LINE замовлення інформаційної довідки

  №8099 від 12 червня

  Доброго дня. Мені потрібно отримати довідку про відсутність реєстрації права власності на житло у м.Київ. Де я можу знайти зразок заяви?

  Добрий день. 

  Ви маєте можливість замовити  виготовлення довідки про відсутність реєстрації до 31.12.2012 року права власності на об`єкт нерухомого майна за конкретною адресою в м. Києві   скориставшись сервісом  Довідка про відсутність реєстрації ON-Line

  або замовити послугу відвідавши Бюро (кабінет 32)

  Пропонуємо ознайомитись з рубрикою Форми заяв, документів 

  ГРАФІК ПРИЙОМУ ТА ВИДАЧІ 
  Понеділок - Четвер з 9.00 год - до 17.00 год
  П`ятниця з 9.00 год - до 16.00 год

  №8097 від 11 червня

  Така ситуація. Бабуся мала будинок 100 м кв. 100%. Дідусь добудува до будинку 33 м кв. і відсудив судом. В рішенні суду записано: визнати право власності на прибудову, що до будинку склало 33%. БТІ зменшило бабусину частку 100-33=67%. Чи правильно це?

  Доброго дня. 

  Рубрика надає роз'яснення лише щодо порядку прийому та видачі замовлень.

  №8096 від 10 червня

  Доброго дня. Необхідно замовити у вас Технічний паспорт та Інформаційну довідку на гараж. Але власника немає в Києві. Чи можна приїхати дружині з паспортом власника й отримати замовлені документи? Також на дружину є оформлена довіреність на дарування даного гаража. Дякую.

  Доброгог дня. Пропонуємо скористатися сервісом ON-LINE замовлення техпаспорта та ON-LINE замовлення інформаційної довідки

  Під час оформлення замовлень працівники Бюро вивчать довіреність та у разі можливості оформлять замовлення

  №8095 від 10 червня

  моя дружина оплата 1600 грн (терміновість) за видачу довідки щодо власника будинку у с. поділля (баришівського р- ну) київської області, вих. № 304 від 27.05.2024 на № 446/02-14. у вказаній довідці невірно визначено власника. на дату звернення у баришівському підрозділі не можуть визначити коли нададуть виправлену. оплата проведена у травні, запит ще із року. коли можна отримати оновлену довідку, мій телефон 0962763557 віктор.

  Добрий день. Питання поза компетенцією Комунального підприємство Київської міської ради "Київське міське бюро технічної інвентаризації"

  №8094 від 10 червня

  Добрий день! Підскажіть будь ласка треба оформити тех паспорт. Але квартира трохи змінена скільки це буде коштувати?

  Добрий день! Пропонуємо ознайомитись з рубрикою Орієнтовний перелік найпоширеніших послуг К'П КМР «КМ БТІ» 

  №8093 від 9 червня

  Як отримати інформацію про власника нерухомого майна (квартири) з якої було залиття моєї квартири. В реєстрі нерухомого майна інформація відсутня.

  Добрий день. Бюро може надати власнику інформацію щодо реєстрації права власності в м.Києві  станом на 31,12,2012 року ЗА КОНКРЕТНОЮ АДРЕСОЮ.

  У встановлених законодавством випадках Бюро можете надати інформацію компетентним органам (суд, правоохоронні органи, адвокати, тощо)

  №8092 від 7 червня

  Добрий день. Можна замовити копію правовстановлюючого документу? Що для цього потрібно?

  Добрий день. 

  При необхідності БТІ може надати власнику інформацію щодо реєстрації права власності в м.Києві  станом на 31,12,2012 року ЗА КОНКРЕТНОЮ АДРЕСОЮ.

  Також власник може замовити розшукування в сховищах Бюро копії правовстановлювального документа який надавався при реєстрації права власності (не є дублікатом) та виготовлення його копії. Дублікат документа видає орган який видав його оригінал.

  Замовлення оформлюється в кабінетах 35, 37 або Ви можете скористатися сервісом ON-LINE замовлення інформаційної довідки