Вiдповiдi на запитання користувачiв

          В цій рубриці не надаються відповіді на інформаційні запити.

          Рубрика надає роз'яснення лише щодо порядку прийому та видачі замовлень.

  Категорія

  №7096 від 16 червня

  Как к вам можно записаться онлайн?

  №7095 від 14 червня

  Добрый день. Ситуация следующая. Была перепланировка в квартире. Никакого криминала, расширили санузел на коридор, что разрешается законом. В квартирах по стояку над нами и под нами зона, на которую расширили санузел, это тоже зона коридора, т.е. всё у всех как от застройщика. Т.е. наш санузел не над жилой зоной. Теперь вопрос. Как узаконить и внести это расширение санузла во все реестры, чтобы когда соседи снизу решат присоеденить их коридор к жилой зоне, то наш санузел не стал бы автоматически незаконным? А мы могли доказать, что мы сделали это раньше, когда под нами был ещё коридор.

  У випадку необхідності  Ви можете замовити технічну інвентаризацію та отримати технічний паспорт, який буде відображати фактичне планування об'єкта нерухомого майна на дату проведення технічної інвентаризації.

  Пропонуємо скористатися сервісом ON-LINE замовлення техпаспорта на квартиру

  №7094 від 14 червня

  Доброго дня! Чи необхідно переоформлювати технічний паспорт квартири у зв'язку зі зміною власника при переукладанні договорів з постачальниками комунальних послуг? Жодних змін планування у квартирі не відбулося.

  На сьогодні в формі технічного паспорту не передбачено зазначати прізвища власників. Зазначається замовник проведення технічної інвентаризації. У випадку необхідності власник (уповноважена особа) може замовити технічну інвентаризацію та виготовлення нового технічного паспорту.

  №7093 від 11 червня

  Добрый день. Як зробити експертну оцінку квартири для договору дарування?

  Бюро не надає послуг з експертної оцінки нерухомості. 

  Для отримання послуг у фахівців з експертної оцінки, Ви можете замовити в Бюро технічну інвентаризацію квартири та отримати технічний паспорт, який буде відображати фактичне планування об'єкта нерухомого майна.

  Пропонуємо скористатися сервісом ON-LINE замовлення техпаспорта на квартиру та ON-LINE замовлення інформаційної довідки

   

  №7092 від 10 червня

  Можу я використати OnLine замовлення інформаційної довідки, якщо технічний паспорт на квартиру від 2021 та вона внесена до Реєстру теж у 2021 році?

  Бюро не надає інформацію з реєстру речових прав. Бюро може надати власнику інформацію щодо реєстрації права власності в м.Києві  станом на 31,12,2012 року ЗА КОНКРЕТНОЮ АДРЕСОЮ

  №7091 від 9 червня

  Доброго дня. Скільки буде коштувати для оформлення права власності після смерті людини: 1. інформаційна довідка про те чи зареєстровано право власності померлого 2. Виготовлення нового технічного паспорту (оригінал наявний, але там помилки) 3. Довідка про технічні показники. Дякую.

  №7090 від 8 червня

  Добрий день! Ми маємо Свідоцтво про право власності на житло в м. Києві та Технічний паспорт від 2004 року. Які документи потрібно для того, щоб внести дані в електронний реєстр?

  Питання поза компетенцією Бюро.

  При необхідності БТІ може надати власнику інформацію щодо реєстрації права власності в м.Києві  станом на 31,12,2012 року ЗА КОНКРЕТНОЮ АДРЕСОЮ.

  Замовлення оформлюється в кабінетах 35, 37 при наявності документа що посвідчує особу (громадянського паспорту), копії документу про власність (за наявності)

  Пропонуємо скористатися сервісом ON-LINE замовлення техпаспорта на квартиру та ON-LINE замовлення інформаційної довідки 

  №7089 від 7 червня

  Добрий день! Після запиту нотаріуса через особистий кабінет прийшла відповідь "Доплата за співвласників 33,26 грн.". Це означає, що треба подавати заново запит і знову оплачувати основну квитанцію 484, 52 (якщо за 3 дні) + доплати чи можна скористатися попередньою квитанцією по цьому об'єкту? Також новий запит необхідно робити з іншим вихідним чи можна використати той який вже відправлявся по об'єкту раніше? Дякую.

  Для отримання консультації із зазначеного питання пропонуємо зателефонувати  у Відділ прийому та видачі замовлень (044) 278-03-82.

  №7088 від 7 червня

  Доброго дня, якщо я втратила документи про правовласності на гараж та дачу, ви можете надати копіі? Який запит потрібно робити? Гараж в Києві, дача в Бориспільському районі.

  Дублікат документа видає орган який видав його оригінал.

  При необхідності БТІ може надати власнику інформацію щодо реєстрації права власності в м.Києві  станом на 31,12,2012 року ЗА КОНКРЕТНОЮ АДРЕСОЮ.

  Також власник (співвласник) замовити розшукування в сховищах Бюро копії  правовстановлювального документа який надавався при реєстрації права власності та виготовлення його копії

  Замовлення оформлюється в кабінетах 35, 37 при наявності документа що посвідчує особу (громадянського паспорту), копії документу про власність (за наявності)

  Пропонуємо скористатися сервісом ON-LINE замовлення техпаспорта на квартиру та ON-LINE замовлення інформаційної довідки 

  №7086 від 4 червня

  Доброго дня. Для оцінки квартири боржника необхідно отримати інформаційну довідку про технічний паспорт квартири боржника. Скажіть будь ласка, у разі запиту від державного виконавця на техпаспорт, чи надаєте Ви таку інформацію? Дякую.

  Технічний паспорт виготовляється за результатами проведення технічної інвентаризації.

  Технічні паспорти в БТІ не зберігаються, після виготовлення вони видаються замовнику.

  На запити державних виконавців Бюро, в межах компетенції, надає наявну інформацію відповідно до чинного законодавства.

  Звертаємо Вашу увагу що починаючи з 2013 року окрім Бюро технічну інвентаризацію проводять й інші суб'єкти господарювання в зв'язку з чим наявна в Бюро інформація може бути не актуальною.