Вiдповiдi на запитання користувачiв

          В цій рубриці не надаються відповіді на інформаційні запити.

          Рубрика надає роз'яснення лише щодо порядку прийому та видачі замовлень.

  Категорія

  №6997 від 25 лютого

  Добрий день. Мені сьогодні телефонували та питали про терміновість послуги "надання інформаційної довідки". Обіцяли скинути реквізити на оплату, але я нічого не отримала.

  З питань прийому та видачі замовлень звертайтесь до Відділу прийому та видачі замовлень (044) 278-03-82.

  №6996 від 23 лютого

  Доброго дня. Підкажіть як житловий кооператив (а саме голова правління) може отримати довідки про власників квартир? Саме від БТІ, а не у ЦНАП. Який порядок звернення та яка форма звернення (зразок)? Дякую.

  Для отримання наявної інформації з Реєстру речових прав щодо конкретного об`єкта нерухомості Ви можете самостійно сформувати запит через сайт Міністерства юстиції України - Кабінет електронних сервісів (https://kap.minjust.gov.ua/). Також, можете звернутись безпосередньо до власників квартир.

  №6995 від 22 лютого

  Доброго дня ! Просимо інформувати до якого архіву передаються документи Київського БТІ після закінчення граничних строків зберігання в архіві БТІ. Дякуємо.

  Бюро не у передає документи на зберігання до архіву. 

  №6994 від 22 лютого

  Доброго дня. Я член гаражно-будівельного кооперативу та хочу приватизувати гаражний бокс. В ЦНАПі мені повідомили, що для оформлення права власності на гаражний бокс - мені необхідно зробити технічний паспорт об'єкта. У вас на сайті я знайшов інформацію, що розробка технічного паспорту проводиться за умови надання документів, які посвідчують право власності. Як мені бути у цій ситуації? Чи можу я розробити технічний паспорт через ваше підприємство? Наперед дякую за відповідь.

  Замовлення може бути оформлене при наявності двох  довідок від голови правління гаражного автокооперативу встановленої форми та документа що посвідчує особу (громадянський паспорт)

  №6993 від 19 лютого

  Доброго дня. Я новий власник квартири, хочу зробити перепланування. Чи можете ви надати копію технічного документу, де б було вказано де знаходяться несучі стіни в квартирі. Дякую.

  В технічному паспорті не відображається інформація про те які стіни є несучими. 

  Зверніться до проектної організації

  №6992 від 19 лютого

  Добрий день. Маю намір продавати квартиру, але моя вулиця має нову назву, а по документам лишилась стара. Чи потрібно оновлювати технічний паспорт?

  Технічний паспорт відображає інформацію про об'єкт нерухомого майна на дату проведення технічної інвентаризації. У випадку необхідності  Ви можете замовити технічну інвентаризацію та отримати технічний паспорт

  №6990 від 19 лютого

  Контактный телефон тех.отдела, чтобы точнее знать время прихода инженера.

  З питань виходу інженера по оформленим замовленням — Диспетчерська (044) 278-61-53

   

  №6989 від 18 лютого

  Які документи необхідно для отримання"Інформаційна довідка БТІ для підтвердження права власності" юридичною особою?

  • лист з проханням виготовити інформаційну довідку підписаний керівником юридичної особи, яка є власником зазначеного об’єкта нерухомого майна;
  • довіреність на представника юридичної особи;
  • документ що посвідчує особу (громадянський паспорт) представника;
  • копію документа, що підтверджує право власності на об'єкт (свідоцтво про право власності, договір купівлі-продажу, міни, дарування, рішення суду, свідоцтво про право на спадщину, тощо);
  • інформація (довідка, виписка, витяг) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

  №6983 від 18 лютого

  замовити оцінку нерухомості ( приватний будинок) в Полтавській обл. без виїзду на місце розташування будинку

  Бюро не надає таких послуг. 

  №6981 від 17 лютого

  Добрый день, подскажите поряд действий, нужно зарегистрировать дарственную на квартиру. Спасибо

  Питання поза компетенцією Бюро.

  Пропонуємо звернутись до державного реєстратора або нотаріуса.