Вiдповiдi на запитання користувачiв

          В цій рубриці не надаються відповіді на інформаційні запити.

          Рубрика надає роз'яснення лише щодо порядку прийому та видачі замовлень.

  Категорія

  №7220 від 15 жовтня

  Як замовити дублікат втраченного акта на право власності житлового приміщення.

  Поки що немає відповіді на це питання

  №7219 від 14 жовтня

  Добрый день. Подскажите пожалуйста, были утеряны все документы по квартире, квартира не приватизирована, с какими документами нужно подойти к Вам для оформления техпаспорт на квартиру?

  Поки що немає відповіді на це питання

  №7218 від 13 жовтня

  У меня есть тех.паспорт за 2006г., изготовленный вами. Почему я не могу его зарегистрировать в строительном реестре? Какие для этого законные основания?

  Добрий день. Наразі будівельний реєстр дозволяє внести лише відомості про проведену технічну інвентаризацію з 2013 року

  До повноважень Бюро не відноситься тлумачення законодавства.

  Пропонуємо із зазначеного питання звернутись до Мінрегіону України

  №7217 від 12 жовтня

  Доброго дня. Куди звернутися щоб отримати Запит В БТІ на видачу тех.паспорта та довідки про реєстрацію і техн.стан житлового будинку та господарських будівель на спадкоємця?

  Добрий день.  Замовлення оформлюється в кабінетах 35, 37 у встановленому порядку.

  Пропонуємо ознайомитись із рубрикою Замовлення послуг

  ГРАФІК ПРИЙОМУ ТА ВИДАЧІ ЗАМОВЛЕНЬ
  Понеділок - Четвер з 9.00 год – до 17.00 год
  П'ятниця з 9.00 год – до 16.00 год

  Пропонуємо скористатися сервісом ON-LINE замовлення техпаспорта на квартиру та ON-LINE замовлення інформаційної довідки

  Крім цього пропонуємо ознайомитись з рубриками Орієнтовний перелік вартості найпоширеніших послуг КП КМР «КМ БТІ» 2021р. та  Вартість робіт (послуг) з внесення до електронного кабінету користувача ЄДССБ відомостей про проведену технічну інвентаризацію

  №7216 від 12 жовтня

  Доброго дня підкажіть будь ласка, як отримати бланк з паролем про електронну реєстрацію технічного паспорту( для нотаріуса для переоформлення спадщини)

  Доброго дня. Внесення відомостей до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва проводиться за зверненням заявника. Наразі будівельний реєстр дозволяє внести лише відомості про проведену технічну інвентаризацію з 2013 року

  Для внесення до електронного кабінету користувача ЄДССБ відомостей про проведену технічну інвентаризацію необхідно:

  • технічний паспорт виготовлений Бюро
  • оригінал правоустановлювального документу та його копію
  • громадянський паспорт замовника

  Замовлення оформлюється в кабінетах 35, 37 у встановленому порядку.

  Пропонуємо ознайомитись із рубрикою Замовлення послуг  та з рубрикою ON-LINE замовлення внесення відомостей до ЄДЕССБ

  ГРАФІК ПРИЙОМУ ТА ВИДАЧІ ЗАМОВЛЕНЬ
  Понеділок - Четвер з 9.00 год – до 17.00 год
  П'ятниця з 9.00 год – до 16.00 год

  №7214 від 8 жовтня

  Добрый день , скажите , пожалуйста, 1.нужен ли ОРИГИНАЛ свидетельства о собственности на квартиру доверенному лицу ( действует по доверенности ) для подачи запроса , а также для получения информационной справки и нового техпаспорта на квартиру или достаточно ксеропии ? Может быть подойдёт скан с подписью ? 2. Какие сроки изготовления техпаспорта ? справка информационная -самый быстрый вариант -3 дня , а техпаспорт ? Спасибо

  Добрий день.  Замовлення оформлюється в кабінетах 35, 37 у встановленому порядку.

  Пропонуємо ознайомитись із рубрикою Замовлення послуг

  ГРАФІК ПРИЙОМУ ТА ВИДАЧІ ЗАМОВЛЕНЬ
  Понеділок - Четвер з 9.00 год – до 17.00 год
  П'ятниця з 9.00 год – до 16.00 год

  Пропонуємо скористатися сервісом ON-LINE замовлення техпаспорта на квартиру та ON-LINE замовлення інформаційної довідки

  Крім цього пропонуємо ознайомитись з рубриками Орієнтовний перелік вартості найпоширеніших послуг КП КМР «КМ БТІ» 2021р. та  Вартість робіт (послуг) з внесення до електронного кабінету користувача ЄДССБ відомостей про проведену технічну інвентаризацію

  №7213 від 7 жовтня

  Добрий день. Якою форми та змісту повинен бути лист-заява про внесення відомостей з технічного паспорту нежитлового приміщення до ЄДЕССБ та які ще потрібно надати документи.

  Бюро не встановлює особливих вимог до форми та змісту звернення щодо внесення відомостей про проведену технічну інвентаризацію до ЄДЕССБ. Перелік документів аналогічний переліку для проведення технічної інвентаризації та виготовлення ТП.

  №7212 від 6 жовтня

  Добрый день!Утерян тех.паспорт квартиры мы можем его у вас в БТИ получить копию ?

  Виготовити дублікат (копію) технічного паспорту не має можливості, оскільки в БТІ відсутні оригінали технічних паспортів. Технічні паспорти в БТІ не зберігаються, після виготовлення вони видаються замовнику. Власник може замовити технічну інвентаризацію та отримати новий технічний паспорт.
  Замовлення оформлюється в кабінетах 35, 37 при наявності документа що посвідчує особу (громадянського паспорту), документу що посвідчує право  власності на об'єкт.

  Для оформлення замовлення не обов`язково відвідувати Бюро. Ви можете скористатися сервісом ON-LINE замовлення техпаспорта на квартиру. Отримати замовлені документи можливо лише відвідавши Бюро.

  №7211 від 5 жовтня

  Добрий день! Національний університет біоресурсів і природокористування України проводить інвентаризацію лісів в межах Голосівського району. При інвентаризації виявлено, що за адресою м. Київ, вулиця Блакитного, 13 знаходиться будівля, яка не перебуває на балансі університету, але знаходиться в межах землекористування. Як можна отримати довідку чи виготовлявся технічний паспорт на будівлю та хто є власником даної споруди?

  Ви можете надати запит до Загального відділу бюро (каб.32 ) для отримання інформації з інвентаризаційної справи що зберігається в Бюро.

  Кваліфіковані працівники бюро проведуть вишукування запитуваної інформації та при її наявності нададуть відповідь на платній основі.

  Звертаємо увагу, що інформація про власників є конфіденційною та надається у виключно у встановленому діючим законодавством порядку

  №7210 від 2 жовтня

  Вартість послуг через on-line

  Добрий день. Пропонуємо ознайомитись з рубрикою Орієнтовний перелік вартості найпоширеніших послуг КП КМР «КМ БТІ» 2021р.