Вiдповiдi на запитання користувачiв

            В цій рубриці не надаються відповіді на інформаційні запити.

            Рубрика надає роз'яснення лише щодо порядку прийому та видачі замовлень.

    Категорія

    №7121 від 30 липня

    Купив квартиру в новобудові ЖБК і хочу зробити ремонт з переплануванням, забудовник ще не видав технічний паспорт, технічний паспорт знаходиться на оформлені. Чи можу я робити перепланування не маючи оформленого технічного паспорту? І чи можливо отримати відразу новий технічний паспорт вже зі зміненим переплануванням? Дякую

    Поки що немає відповіді на це питання

    №7120 від 30 липня

    Чи має термін дії технічний паспорт?

    Поки що немає відповіді на це питання

    №7119 від 29 липня

    Добрый день, нужно получить копию технического паспорта на квартиру(всех страничек с план-схемой). По каким дням, в каком кабинете можно это сделать и какая стоимость услуги?

    Виготовити дублікат (копію) технічного паспорту не має можливості, оскільки в БТІ відсутні оригінали технічних паспортів. Технічні паспорти в БТІ не зберігаються, після виготовлення вони видаються замовнику. Власник може замовити технічну інвентаризацію та отримати новий технічний паспорт.
    Замовлення оформлюється в кабінетах 35, 37 при наявності документа що посвідчує особу (громадянського паспорту), документу що посвідчує право  власності на об'єкт.

    Для оформлення замовлення не обов`язково відвідувати Бюро. Ви можете скористатися сервісом ON-LINE замовлення техпаспорта на квартиру. Отримати замовлені документи можливо лише відвідавши Бюро.

    №7118 від 28 липня

    Довідка з бті та витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно , що квартира не належить на праві приватної власностітної

    Ви маєте можливість замовити  виготовлення довідки про відсутність реєстрації до 31.12.2012 року права власності на об`єкт нерухомого майна за конкретною адресою в м. Києві   скориставшись сервісом  Довідка про відсутність реєстрації ON-Line

    або оформити замовлення відвідавши Бюро

    Замовлення оформлюється в кабінеті 32
    ГРАФІК ПРИЙОМУ ТА ВИДАЧІ ЗАМОВЛЕНЬ
    Понеділок - Четвер з 9.00 год - до 17.00 год
    П`ятниця з 9.00 год - до 16.00 год

    Для отримання  інформації з Реєстру речових прав (після 31.12.2012 року) Ви можете самостійно сформувати запит через сайт Міністерства юстиції України - Кабінет електронних сервісів (https://kap.minjust.gov.ua/) або звернутись до державного реєстратора чи нотаріуса.

    №7117 від 27 липня

    Здравствуйте. В свое время двухкомнатную квартиру объединила в одну. Сейчас нужно снова сделать две. Что для єтого нужно?

    Після виконання будівельних робіт власник може замовити технічну інвентаризацію та отримати новий технічний паспорт який буде відображати фактичне планування об`єкта на дату проведення технічної інвентаризації.
    Замовлення оформлюється в кабінетах 35, 37 при наявності документа що посвідчує особу (громадянського паспорту), документу про власність .

    Для оформлення замовлення не обов`язково відвідувати Бюро. Ви можете скористатися сервісом ON-LINE замовлення техпаспорта на квартиру .

    №7115 від 21 липня

    Відповідно до п.4 ч.1 статті 6 Закону України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку" співвласники мають право 4) безоплатно одержувати інформацію про суб’єктів права власності на всі квартири та нежитлові приміщення у багатоквартирному будинку і площу таких квартир та приміщень у порядку і межах, визначених законом. Чи можу я відповідно до вказаної норми Закону отримати інформацію про всіх співвласників у багатоквартирному будинку? Які для цього потрібно подавати документи.

    Інформацію про суб’єктів права власності на всі квартири та нежитлові приміщення у багатоквартирному будинку і площу таких квартир та приміщень пропонуємо отримати у порядку і межах визначених законом “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”

    При необхідності ініціативна група може оформити послугу з вишукування із паперових носіїв інформації про власників конкретних квартир станом 31.12.2012 та формування відповідної інформаційної довідки. 

    Відповідно до листа Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.12.2015 року №8/9-3770-15 ініціативна група по створенню ОСББ може звернутись до Бюро та отримати інформацію на платній основі.

    Вартість послуги 242,26 грн. та додатково за кожного співвласника 16,63 грн. - термін виконання 1 місяць. Попередня вартість формується за кількістю квартир та коригується за фактичною кількістю власників (співвласників).

    Для замовлення довідки у Бюро необхідно надати протокол створення ініціативної групи та документ, який підтверджує статус співвласника відповідного багатоквартирного будинку (свідоцтво про право власності, договір купівлі-продажу тощо).

    №7114 від 20 липня

    Доброго дня. Хочу розділити одну квартиру на дві. Куди мені потрібно звернутися, щоб дізнатися алгоритм дій?

    Пропонуємо звернутись до проектної організації, яка розробить проект реконструкції квартири з її поділом на дві.

    №7113 від 18 липня

    Добрый день. Заказала новый техпаспорт со справкой про показатели объекта и информационную справку в срочном режиме. Интернет заказы 24839 и 24840. Обнаружила, что в техпаспорте на схеме указан неверный размер комнаты, а в описании и в справке написано все правильно. Что делать? Это критично? У нас может сорваться сделка из-за ошибки вашего специалиста. Спасибо

    З метою розгляду Вашого питання пропонуємо звернутись до виконавців технічного паспорта (прізвища вказані на технічному паспорті). Отримати контакти виконавців можливо за телефоном (044) 278-61-53 .

    №7112 від 16 липня

    Добрий день! Для оформлення Договору на реструктуризацію боргу за комунальні послуги нам необхідно в ЦКС надати технічний паспорт на квартиру. На вашому сайті написано, що для оформлення техпаспорту необхідно мати оригінал документу щодо права власності на квартиру або Договір куплі-продажу. Але якщо квартира не приватизована, отримана по ордеру від державної адміністрації, які документи в цьому випадку необхідно надати в БТІ для отримання техпаспорту?

    Для консультації з питань  оформлення замовленя Ви можете звернутись до відділу прийому та видачі замовлень за телефоном (044) 278-03-82.

    №7111 від 15 липня

    Доброго дгя! Я подавала заявку до ЦНАПу Соломянського району про внесення квартири в новий Реєстр, справу призупинено у зв"язку із переданням справи до БТІ. Квартира за адресою вул.Вадима Гетьмана 22б, кв 1** зареєстрована на ****** Наталю Романівну Справа

    До компетенції КП КМР “КМ БТІ” не входить внесення інформації до Реєстру речових прав. Всі запити державних реєстраторів які надходять на підприємство своєчасно опрацьовуються.  З метою отримання актуальної інформації про хід розгляду Вашого звернення пропонуємо звертатись в установу до якої Ви подавали документи.