Вiдповiдi на запитання користувачiв

          В цій рубриці не надаються відповіді на інформаційні запити.

          Рубрика надає роз'яснення лише щодо порядку прийому та видачі замовлень.

  Категорія

  №7063 від 7 травня

  Добрий день Для проведенння зборів співвласників будинку необхідно отримати інформацію про всіх власників і площу, якою вони володіють. Згідно законодавства, ця інформація має надаватись ініціативній групі безкоштовно . Як отримати такі дані про власників до 2012 року?

  Поки що немає відповіді на це питання

  №7062 від 7 травня

  Доброго дня, замовила інформаційну довідку, але вона мені вже не потрібна. як можна відмінити замовлення та повернути кошти. На телефон 044 2780382 не можу додзвонитись

  Поки що немає відповіді на це питання

  №7061 від 5 травня

  Добрый день! Вопрос такой. Храниться ли у Вас проектная документация на многоквартирные дома? Возможно ли получить копию проектной документации по запросу главы ОСББ? (при переходе на свой баланс документы не были переданы) Или может Вы подскажите где можно найти и получить копию проектной документации на многоквартирный дом? Заранее спасибо за ответ!

  До компетенції Бюро не входить зберігання проектної документації.

  №7059 від 30 квітня

  Отплатила и оставляла заявку 10898 от 25.03.21 . Документ должен был готов быть 25.04.21. на сегодня сообщений нет. Прошу уточнить готовность документа

  Всі замовлення виконуються вчасно і готові до видачі в назначений час.

  Додаткового інформування не передбачено. 

  Також з питань  видачі замовлень  Ви можете звернутись у відділ прийому та видачі замовлень (044) 278-03-82.

  №7058 від 26 квітня

  Доброго дня, я планую придбати квартиру, але вона зареєтрована до 2013 року і її не має в Реєстрі речових прав на нерухоме майно. Підкажіть, чи можу я звернутися до БТІ, не будучи власником, для отримання інформаційної довідки про цю квартиру? Чи необхідно мені обов'язково мати запит від нотаріуса, чи не обов'язково?

  БТІ може надати власнику інформацію щодо реєстрації права власності в м.Києві  станом на 31,12,2012 року ЗА КОНКРЕТНОЮ АДРЕСОЮ, а також за запитом нотаріуса у передбачених законодавством випадках.

  Ви можете замовити Довідку щодо переходу права власності на об'єкт нерухомого майна згідно відомостей реєстрових книг станом на 31.12.2012 року. Послуга надається у вигляді довідки, яка містить інформацію про всі переходи права власності на об'єкт нерухомого майна із зазначенням назви документу, дати та органу (установи), який його видавав без зазначення ПІБ (назв) осіб, які набували чи передавали право власності. 

   

  №7057 від 25 квітня

  Доброго дня! Вытяг про реєстрацію права власності був втрачений. Як отримати новий? Де можливо подивитсь на цей документ в електронному форматі?

  Для отримання наявної інформації з Реєстру речових прав Ви можете самостійно сформувати запит через сайт Міністерства юстиції України - Кабінет електронних сервісів (https://kap.minjust.gov.ua/) або звернутись до державного реєстратора чи нотаріуса.

  №7056 від 22 квітня

  Добрий день. Нотарільна контора надала мені два запити до БТІ про: - «виготовлення технічного паспорту та довідки про показники об’єкта нерухомого майна на квартиру»; - «повідомити, на підставі яких документів зареєстроване право власності на квартиру». Можна подати ці запити та отримати відповіді on-line, чи необхідно подавати їх безпосередньо в БТІ і в який час? Дякую за відповідь.

  Пропонуємо скористатися сервісом ON-LINE замовлення техпаспорта на квартиру та ON-LINE замовлення інформаційної довідки у встановленому порядку.    

  №7055 від 21 квітня

  Добрый день, после смерти отца достался неприватизированный гараж. В члены гаражного кооператива я еще не вступил, т.к. локдаун и собрание откладывается. Можно ли заказать тех паспорт на гараж без членства в кооперативе?

  Приватизація  – це перехід майна в приватну власність і стосується виключно переходу майна, що знаходиться у державній (комунальній) власності до приватного власника

  Згідно ст331 ЦК України право власності на нову річ набувається особою яка її створила (виготовила).

  У Вашому випадку йде мова не про приватизацію, а про оформлення права власності після померлого який побудував (створив) гараж.

  З метою оформлення спадщини пропонуємо спочатку звернутись до нотаріуса.

  При необхідності БТІ може надати спадкоємцю за запитом нотаріуса інформацію щодо реєстрації права власності в м.Києві станом на 31,12,2012 року ЗА КОНКРЕТНОЮ АДРЕСОЮ.

  Також, спадкоємець за запитом нотаріуса  може замовити технічну інвентаризацію та отримати технічний паспорт, який буде відображати фактичне планування .

  №7054 від 21 квітня

  Добрый день! после смерти своей свекрови , мой ребенок вступил в право собственности . При жизни свекрови я стала членом кооператива Ленинградец гаража №121. Теперь вопрос стал о приватизации, после смерти свекрови были найдены документы что свекр покойный его приватизировал , Председатель кооператива сказал что я должна получить информационную справку с БТИ о том что он приватизирован! Я могу ее оформить?

  У випадку вступу в спадщину Бюро може надати інформацію щодо реєстрації права власності в м.Києві станом на 31,12,2012 року ЗА КОНКРЕТНОЮ АДРЕСОЮ особі яка зазначена в запиті нотаріуса.
  Замовлення оформлюється в кабінетах 35, 37 при наявності запиту від нотаріуса, громадянського паспорта заявника

  Також пропонуємо скористатися сервісом ON-LINE замовлення інформаційної довідки

  №7053 від 20 квітня

  Здравствуйте ! Скажите, пожалуйста, как вы работаете во время карантина ? Спасибо ! Евгений

  Документи приймаються та видаються з дотриманням карантинних вимог. 

  Пропонуємо скористатися сервісом ON-LINE замовлення техпаспорта на квартиру та ON-LINE замовлення інформаційної довідки