Виконання Міської цільової програми «Управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Києва на 2019-2021 роки»

  21 лютого 2022 р.

       Протягом останніх кількох років на виконання Міської цільової програми «Управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Києва на 2019-2021 роки» комунальним підприємством Київської міської ради "Київське міське бюро технічної інвентаризації" (далі - Бюро) разом з Департаментом комунальної власної м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) проводились роботи з оцифрування наявних на підприємстві інвентаризаційних справ. 

       В результаті цієї роботи, станом на кінець 2021 року, було оцифровано та створено базу даних з 86 810 інвентаризаційних справ.

       Зберігання документів БТІ в електронному форматі виключає можливість втрати унікальної документарної спадщини міста Києва - паперової документації на нерухоме майно столиці України, оригінали якої на даний час зберігаються в єдиному екземплярі.

       На досягнутому підприємство не збирається зупинятись і планує провести оцифрування документів які стосуються прав власності на нерухоме майно та  подальші роботи із завершення оцифрування інвентаризаційних справ.

       Реалізація цих заходів дозволить досягти сучасних стандартів у сфері обліку об’єктів нерухомого майна міста Києва, управління комунальним майном,  підвищення ефективності роботи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та комунального підприємства Київської міської ради "Київське міське бюро технічної інвентаризації", а також надання фізичним та юридичним особам, які звертаються до Бюро більш якісних послуг.