Новини

  21 вересня

  Нова послуга ON-LINE

  Бюро розпочало прийом ON-LINE замовленнь на внесення відомостей до ЄДЕССБ про проведену Бюро технічну інвентаризацію. Наразі будівельний реєстр дозволяє внести лише відомості про проведену технічну інвентаризацію з 2013 року

  20 серпня

  Зміна часу прийому замовлень 20.08.2021

  У зв'язку з проведенням заходів по підготовці до святкування Дня Незалежності України прийом замовлень 20.08.2021 проводиться до 15:00

  23 лютого

  Зміна форми бланків

  Змінилась форма бланків Бюро (в частині інформації про реквізити). Скориставшись Сервісом перевірки документів, можливо перевірити автентичність документів виготовлених КП КМР «КМ БТІ»  

  12 січня

  Оновлений дизайн сайту

  Шановні користувачі! З січня 2021 року дизайн офіційного сайту комунального підприємства Київської міської ради "Київське міське бюро технічної інвентаризації" оновлено. 

  21 серпня 2020 р.

  Стосовно рубрики "Вiдповiдi на запитання користувачiв"

  В цій рубриці не надаються відповіді на інформаційні запити.

  Рубрика надає роз'яснення лише щодо порядку прийому та видачі замовлень.

  5 березня 2019 р.

  Пілотний проект Сервіс перевірки документів

  Оголошення: Запрошуємо до участі в пілотному проекті Сервісу перевірки документів інших суб’єктів господарювання.

  Сервіс перевірки документів створений з метою запобігання проведення реєстраційних, нотаріальних та інших дій з нерухомим майном на підставі сфальсифікованих документів, які не виготовлялись КП КМР «КМ БТІ» та іншими суб’єктами господарювання.

  Звертайтесь через форму Зворотного зв'язку на Сервіс перевірки документів.

  1 лютого 2019 р.

  Зміни в оформленні технічних паспортів

  Технічні паспорти на об’єкти нерухомого майна виготовляються відповідно до вимог Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна, затвердженої наказом Держбуду України 24.05.2001 №127, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 10.07.2001 за №582/5773 (далі - Інструкція).

  Новою редакцією Інструкції (чинною з 15.01.2019) на технічних паспортах передбачено наявність підписів виконавців та керівника і не передбачено проставляння печаток.

  В зв’язку з вищенаведеним, на технічних паспортах, виготовлених КП КМР «КМ БТІ», у відповідності до нової редакції Інструкції, печатки не проставляються.

  Крім того повідомляємо, що перевірку автентичності наданих заявниками технічного паспорту та/або інформаційної довідки, виготовлених КП КМР «КМ БТІ», можливо здійснити, скориставшись безкоштовним Сервісом перевірки документів.

  20 вересня 2018 р.

  Сервіс перевірки документів

  Київське міське бюро технічної інвентаризації з метою запобігання вчинення реєстраційних, нотаріальних дій з нерухомим майном на підставі сфальсифікованих документів, які не виготовлялись даним БТІ, з 1 серпня 2018 року запровадило Сервіс перевірки документів.

  27 квітня 2018 р.

  Електронна черга

  Для зручності обслуговування громадян введена в дію система електронної черги. Термінал встановлений на першому поверсі.

  27 квітня 2018 р.

  Нова послуга

  БТІ надає нову послугу - ДОВІДКА щодо переходу права власності на об'єкт нерухомого майна згідно відомостей реєстрових книг станом на 31.12.2012 року.

  Послуга надається у вигляді довідки, яка містить інформацію про переходи права власності на об'єкт нерухомого майна із зазначенням назви документу, дати та органу (установи), який його видавав без зазначення ПІБ (назв) осіб які набували чи передавали право власності.