Вiдповiдi на запитання користувачiв

            В цій рубриці не надаються відповіді на інформаційні запити.

            Рубрика надає роз'яснення лише щодо порядку прийому та видачі замовлень.

    Категорія

    №97 від 6 грудня 2010 р.

    Яка процедура замовлення технічного паспорту на об’єкт нерухомості із інвентаризаційною оцінкою на приватизовану квартиру. Відправлено відвідувачем: Валерій

    Замовлення можна оформити в кабінеті № 42 (на 1-му поверсі). При собі мати:
    - оригінал правоустановлювального документу та його копію
    - громадянський паспорт

    №96 від 6 грудня 2010 р.

    Подскажите, пожалуйста, у вас в перечне указаны тарифы на получение витягу з реестру, бывшая справка-характеристика, цитирую, 3 дні - 64.48 грн, 1 тиж. - 53,98 грн, 2 тиж. – 43,48 грн, 1 міс. - 32, 24 грн. До кожного замовлення обов’язкова проплата послуг Міністерства юстиції – 72,25 грн, максимальная сумма порядка 140 грн,сегодня, будучи в БТИ была озвучена сумма к оплате в 230 грн, хотелось бы узнать почему. Відправлено відвідувачем: Елена

    Уточніть умови вашого замовлення. Чи є у наявності технічний паспорт з інвентаризаційною оцінкою та правовстановлювальний документ зареєстрованний в Реєстрі прав власності на нерухое майно?

    №95 від 6 грудня 2010 р.

    Скажите пожалуйста, какие нужны документы и в какой кабинет подойти,чтобы здать документы на перерегистрацию квартиры имея при себе дарственную(от матери к дочери)? Відправлено відвідувачем: Мария

    Читайте відповідь на питання 47

    №94 від 6 грудня 2010 р.

    На получение "витягу з реєстра" указан список копий документов, среди которых "нотариально заверенная копия правового документа". Необходимо сделать копию или она уже у вас есть? Відправлено відвідувачем: Василий

    Необхідно надавати документи вказані в переліку

    №93 від 6 грудня 2010 р.

    Чи можна відчужити споруду (н-д, замощення) окремо від будівлі? Якщо ні, то чим це передбачено. Дякую за відповідь. Відправлено відвідувачем: Марина

    Можна відчужувати частину жилого будинку, а не окремо надвірних будівель та споруд, це передбачено пунктом 9 розділу першого Тимчасового положення «Про державну реєстрацію об’єктів нерухомого майна та прав власності на них в м. Києві» затвердженого Рішенням КМДА від 20.06.2002 року №74/74, а також Інструкією про вчинення нотаріальних дій. За більш детальною інформацією щодо відчуження майна радимо звертатись до нотаріусів.

    №92 від 6 грудня 2010 р.

    Добрый день. Подскажите, мы юр.лицо являемся оператором телекомуникационных услуг, арендуем нежилые помещения (в нашем случае место на крыше) необходимо нам регистрировать данные договора в БТИ? Відправлено відвідувачем: Иван

    Якщо власник нежилих приміщень зареєстрував у встановленому порядку право власності на ці приміщення та оформив з Вами договір оренди на термін більше ніж три роки, посвідчвши його нотаріально, то в такому випадку його реєстрація є обов`язковою.

    №91 від 3 грудня 2010 р.

    В якій кімнаті можна замовити висновок про технічний стан (згідно постанови КМ 1035), який термін її виготовлення. Дякую. Відправлено відвідувачем: Надія

    кімната 42, термін - 1 місяць

    №90 від 1 грудня 2010 р.

    Оформляю наследство (приватизированная кооперативная квартира). Нотариус выдал мне "свидетельство про право на наследство по закону", где указано, что я полностью наследую квартиру. Это свидетельство я предоставил в БТИ для регистрации, после чего мне выдали "Витяг про державну реєстрацію прав", где указано что я являюсь владельцем квартиры. Нужно ли оформлять "свидетельство на право собственности" на свое имя? или вышеуказанные документы полноценно доказывают мое право, как собственника квартиры? Каков срок действия "Витяга про державну реєстрацию прав"? Відправлено відвідувачем: Володимир

    1. Вышеуказанные документы полноценно доказывают Ваше право
    2. Срок действия "Витяга про державну реєстрацию прав" - бессрочно, пока существует объект недвижимости

    №89 від 3 грудня 2010 р.

    Скажите пожалуйста у меня есть "жилий будинок з надвірними будівлями" мне нужно подарить родственнику надвірні будівлі. Как мне разделить в БТИ свою собственность чтобы я могла это сделать. ОГРОМНОЕ спасибо за ответ! Відправлено відвідувачем: Tanya

    Можливо здійснити відчуження тільки частини жилого будинку разом із господарськими спорудами, а не надвірних будівель чи споруд окремо. За додатковою консультацією зверніться будь-ласка до нотаріуса

    №88 від 1 грудня 2010 р.

    скажите пожалуйста, что нужно для получения оригинала техпаспорта для юр лица Відправлено відвідувачем: ольга

    Довіреність від юр особи та Ваш громадянський паспорт, квитанцію (платіжку) про оплату послуг